2022 Maaşı başvurumuz onaylanmış. Toplu para ve diğer işlemler?

serbetcimehmet

Üye
Üye
2022 Sayılı Kanuna Göre Emekli Evrak Takibi Sonucu
Adı :.....Soyadı : .....T.C.Kimlik No : ...... Emekli Sicili :.....Vasi Adı : Vasi Soyadı :
Emekli Nevi : MUHTAÇ Durumu : AKTİF
Aylık Durdurulma Tarihi : Aylık Durdurulma Nedeni : TANIMSIZ
Değişiklik Tarihi : Durumu :
Yazışma Tarihi : Yazışma Durumu :
Belge Açıklama Tarihi : Durumu :
Rapor Tarihi : Rapor Açıklama :
İşlem Tarihi : İşlem Açıklama :
Ödeme Tarihi : 20/6./22.0 Ödeme Durumu : KESİNLEŞTİ
Online Ödeme Tarihi : 22.06.2012 Online Ödeme Tutarı : 3030.84
Online Ödeme Açıklama : İLK AYLIK BAĞLAMA Son Maaşı(1 Aylık) : 337.74

Evrak Açıklamaları
Havale Yeri Evrak Tarihi Varide No İşlem Tarihi Açıklama
KARABÜK KAYMAKAMLIĞI 22.12.2011 23301172 22.06.2012 Evrak sisteme kaydedildi.
KARABÜK KAYMAKAMLIĞI 22.12.2011 23301172 22.06.2012 Evrak işleme alındı.
KARABÜK KAYMAKAMLIĞI 22.12.2011 23301172 22.06.2012 İşlemleri tamamlandı ve kontrol ediliyor.
KARABÜK KAYMAKAMLIĞI 22.12.2011 23301172 22.06.2012 Uzman onayına sunuldu.
KARABÜK KAYMAKAMLIĞI 22.12.2011 23301172 22.06.2012 Onaylandı.

selam arkadaşlar
yukarda tabloda da görüldüğü gibi oğlumun 2022 maaşı evrak takibi sorguladığımda bugün onaylandığını gördüm
online ödeme tarihi bugün olarak görülmekte ben bu toplu parayı ne zaman nasıl çekebilirim,ve haziran 3 aylığı ptt ye yatmışmıdır yoksa bu toplu paraın içindemidir haziran 3 aylığı ?
bilgi sahibi olan arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa sevinirim herşey için çok teşekkür ederim
SAYGI VE SEVGİLERİMLE

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Online ödeme tarihini takip eden 1-2 hafta içinde toplu paranızı alırsınız. Muhtemelen haziran ayı maaşıda toplu paranın içindedir. Toplu parayı almak için ziraat bankasına tc kimliğinizle gitmeniz yeterli olacaktır. Bundan sonraki dönem maaşlarınıda PTT den alacaksınız.

burak

Üye
Üye
haziran dönem aylığı toplu paranın içinde . 15 güne kadar adresine ödeme emri gelir . toplu paranı temmuz ayının 16-17-18 inde çekersin . artık yeni yönetmenlik 15 inden sonra parayı transfer ediyor .

burak

Üye
Üye
benimde mayıs ayında onaylandı . ödeme tarihi 20.05.2012 di . haziran 17 sinde aldım toplu paramı

serbetcimehmet

Üye
Üye
anladım çok teşekkür ederim hepinize saygılar sevgiler sizede hayırlı olsun burak kardeşim

sedam

Üye
Üye
serbetcimehmet bey aldınızmı peki toblu paranızı ??

serbetcimehmet

Üye
Üye
cuma günü bankaya baktırdım henüz görülen bişey yok ANKARAdan yazı gelecekmiş site yöneticisi halil kardeşimin ve muhammet kardeşimin söylediklerine göre sanırım 15 gün daha beklemek durumundayım işlemleri başlattığım kurumdan sordum onlarda aynı bilgiyi verdiler yazı geleceğini söylediler

sedam

Üye
Üye
bende sizinle aynı zamanda alıcam sanırım allah büyüktür beklicez artık alınca bilgi verelim

gemasa

Üye
Üye
halil bey bu nasıl bir sistemdir böyle.özürlü maaşın yatıyor.aktif görünüyor,toplu paranız yatıyor,ama aylarca para ortada yok.bankaya gidiyorsun sistemde yok diyor.maliye bilgisi yok.144 diye bir numara vermişler haftalarca ara çıkarsa biri cevap ve bilgisi yok.sadece bekle diyor mektup gelecekmiş.iyide kardeşim bu mektup uzaydanmı geliyor.iki ayda yurt içine mektup gelmezmi.20 mayıs para yatmış.31 mayıs online yatmış ilk maaş yatmış.iyide hani nerde?kimde nasıl ne zaman alınacak.bu eziyeti çeken arkadaşlarımız kimler,özürlü engelliler.ayıptır yazıktır günahtır ya.mektup gelmeden parayı alırsın diyorsunuz ama nerde ve kimden.bankanın önüne kamp kurduk nerdeyse yok.mektup hala uzaydan gelmedi.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Değerli kardeşim bu bizim suçumuz degil biz sadece parayı almak için mektup beklemeden kimlikle çekebilirsiniz diyoruz, ayrıca sicil numarası ve tc numarasıyla alabilirsiniz diyoruz, olmadı bimere yazın sgk gidin malmüdürlüğüne gidin diye öneride bulunuyoruz devletin politikası yanlış biz ne edelim bende isterim hemen paraların yatmasını....

gemasa

Üye
Üye
mehmet bey elbette sitemim size değildir.bu saçma ve insanları rencide eden sisteme kızıyoruz.bu ne ya kurumlar arasında hiçmi bağ olmaz.kimsenin bilgisi ve haberi yok.o ben bilmem diyor.öteki ben bilmem diyor.iyide 144 veya 170 diye bir numara vermişler.arayın çıkarsa alacağın cevabı bir gör ne diyorlar.aynı gün biri hazıran sonunda paranı bankadan alırsın dedi.20 dakika sonra aradım o kişide temmuz sonunu bekle dedi.şu insanların düştüğü duruma bakın.neyse söylenecek söz çokta susuyoruz işte.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Sizinle hemfikirim maalesef 3 kuruş para verip onuda içimize sindirmiyorlar fakındayım milleti mağdur ediyorlar farkındayım herkesin yaşadığı sıkıntıları bende yaşadım yaşıyorum ne yazıkki ülkemizde çok şey berbat memurların işlerini adam gibi yapmaması sistemin düzgün çalışmaması bizi mağdur etmektedir.

sedam

Üye
Üye
Sizinle hemfikirim maalesef 3 kuruş para verip onuda içimize sindirmiyorlar fakındayım milleti mağdur ediyorlar farkındayım herkesin yaşadığı sıkıntıları bende yaşadım yaşıyorum ne yazıkki ülkemizde çok şey berbat memurların işlerini adam gibi yapmaması sistemin düzgün çalışmaması bizi mağdur etmektedir.

bendemi alamıycam yani :confused:

berkcey

Üye
Üye
bugün aldınmı paranı alırsan cevap yaz serbestci mehmet

sedam

Üye
Üye
slm

arkadaslar allah kısmet ederse bu ay toplu para alıcaz ama bisey sorucam oğlumun dogum tarihinin sonu 2 ne zaman gideyim bankaya lütfen cevap yazın:rolleyes:

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Toplu paranın dogum tarihi son rakamıyla ilgisi yok ancak dönem maaşlarında postaneden alacağınız parada o numara göz önüne alınıyor.

Tekerlekli Sandalye