2022 maaşı başvurusu yaptım. GSS kapsamına girermiyim?

tarık1

Üye
Üye
merhaba
ben 03.06.2011 tarihinde 2022 maaş için başvuru yaptım. bulunduğum ilden ankaraya 26.09.2011 tarihinde ulaşmış. halen oldu her han gibi bir sonuç yok. ne yapabilirm.
ayrıca benim hiç bir sağlık güvencem yok. hastaneye gitmem gerekiyor. gss kapsamında yeşil kart uygulamalarından yararlanabilirmiyim. sağlık sigortasından yararlanmam için
aylık para yatırmama gerek oluyormu. 2022 maaşı için il idare kurulu muhtaçlık belgesi vermiş. genel sağlık uygulamasındada bu muhtaçlık belgesi geçerlimi . babam emekli onlarla birlikte kalıyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici

tarık1

Üye
Üye
halil bey , verdiğiniz adrese baktığımda her han gibi bir şey yok.kayıt bulunmamaktadır diyor. fakat ben sosyal yardımlar ve bimer e başvuru yaptım. bana denilen aşırı evrak birikmesinden dolayı sırayla evrakların alındığını ve bu ay 7. ayları yaptıklarını benimkinin 9. ayda ellerine geçtiğini belirttiler. benim acil dr gitmem lazım sağlık güvencem yok. sgk
daha maaş bağlanmamış diyor. sıranın gelmesini bekleyeceksiniz diyor.
ben 32 yaşındayım ailemin aldığı maaşdamı bana hesaplanacak. ayrıca bakım maaşıda hesaplanacak mı. babam bakım maaşı alıyor.oda hasta.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Maaş halen bağlanmamış ve 2022 kapsamına girmemişsiniz sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfına giderek 2022 ye başvurduğunuzu ancak halen kabul edilmediği ve hastaneye gitmeniz gerektiğini anlatırsanız hemen bi gelir testi yapıp gss kapsamına alacaklardır sizi, kurum uygun görürse zaten 2022 maaş başvuru için zaten yapmışlardır yeniden yapmadan hemen geçişinizi sağlar size önerim hemen sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfına gitmeniz yönündedir.

Tekerlekli Sandalye