2022 maaşı dilekçe?

paxil

Üye
Üye
Arkadaşlar itiraz için kaymakamlığa gittim.Daha önce dedikleri gibi muhtaç değilsiniz dediler.Ben yeşilkartlıyım fazladan muayene ve ilaç ücreti kesiyorlar dedim.Memur isterseniz dilekçe yazın dedi.Ben olumlu bir sonuç çıkmayacağını düşünerek boşuna uğraşmayalım dedim.Sizce yazıp yollasaydık olumlu bir gelişme yaşanır mıydı?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Evde kaç kişi yaşıyorsunuz ve gelirleriniz toplam ne kadar söylerseniz bakalım hesaplayalım vakıf doğru bir işlemmi yapmış yoksa uygulama yanlışmı?

paxil

Üye
Üye
Biz kaymakamlığa gittik ordaki memur yaptı hesabı sitenizde anlatıldığı gibi yaptı.Yani eğer dilekçe ye olumlu bir cevap gelme ihtimali varsa yazacağım artık.Sağlık sigortam bile yok hala.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
İyide eğer 270 liralık sınır aşılıyorsa maaşı alamazsınız siz durumunuzu gelirinizi ve evde kişi sayısını söylemezseniz ben nasıl size dilekçe işe yara yada yaramaz diyeyim ki

paxil

Üye
Üye
Malesef o sınır aşılıyor.Evde 4 kişiyiz.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Sınır 1 lira bile aşılıyorsa yazacağınız dilekçeninde faydası olmaz maalesef.

paxil

Üye
Üye
Anladım memur da kabahatli o zaman umutlandırıyo bizi.İşkur dan 1 yılı aşkın süredir iş e de giremedim nolacak bilmiyorum.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yani kişi başına düşen gelir 270 lirayı aşıyorsa dilekçe yazın ama faydası olmayacaktır. 1080 lira geliriniz varsa 4 kişi hiç ugraşmayın derim ama isterseniz yine yazın itiraz dilekçesi

Tekerlekli Sandalye