2022 Maaşı evrak takip sitesinde zimmetten çıkarıldı ne demek?

tarık1

Üye
Üye
selam
arkadaşlar ben 03.06.2011 tarhinde başvurdum. evraklarım ankaraya ulaşmış. evrak takipten baktım.sicil açma serv . zimmetten çıkarıldı diyor. ocak ayında 8 aya girecek. halen haber yok. ne yapabilirim. yardımcı olursanız sevinirim.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Evraklarınızın durumunu net olarak görüp yardımcı olmamız için evrak takip sitesinde çıkan kısımları komple bizi koplarsanız genel olarak görmek isterim, isim soyisim tc kısımlarını kopyalamaya gerek yok.

tarık1

Üye
Üye
buyurun

Evraklarınızın durumunu net olarak görüp yardımcı olmamız için evrak takip sitesinde çıkan kısımları komple bizi koplarsanız genel olarak görmek isterim, isim soyisim tc kısımlarını kopyalamaya gerek yok.

Adsız.jpg

evrak kayıta girdiğim zaman aylardır bu şekil duruyor.

tarık1

Üye
Üye
1 .sosyal yardımlar D.B sicil açma servisi : elden sevk edilmek üzere işlendi
2. sosyal yardımlar D.B sicil açma servisi : zimmetten çıkarıldı . yazıyor
hepsi aylardır bu şekil duruyor

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Anladığım kadarıyla malmüdürlüğü evraklarınızı Sgk'ya gönderilmiş orda halen işleme alınmamış bekliyor olabilir, siz teslim ettiğiniz malmüdürlüğüne ve söz konusu adı geçen sosyal yardımlara giderek durumunuz hakkında bilgi edinerek bizimlede paylaşın lütfen.

tarık1

Üye
Üye
abi bimere durumu yazdım , 10 gün sonra defderdarlıktan bilgi amaçlı mektup geldi. biz ankara ya gönderdik sgk nın maaşı bağlamasını bekleyeceksiniz diye.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Dogrudur neticede kararı ve neticeyi Ankara sgk belirleyecek beklemekten başka çere yok bekleyip görelim olası gelişmeleri bizimle paylaşın lütfen..

Tekerlekli Sandalye