2022 maaşı evrak takipte 'durumu geçici durumda' diyor. Bu ne anlama geliyor?

ilker28

Üye
Üye
Adı : İLKERCAN Soyadı : ZORLU
T.C.Kimlik No : 1------- Emekli Sicili : 8------
Vasi Adı : Vasi Soyadı :
Emekli Nevi : SAKAT Durumu : GEÇİÇİ, DURUMDA
Aylık Durdurulma Tarihi : 01/12/2007 Aylık Durdurulma Nedeni :
Değişiklik Tarihi : 19/01/2006 Durumu :
Yazışma Tarihi : Yazışma Durumu : --
Belge Açıklama Tarihi : 29/11/2005 Durumu : SK 29/11/2005
Rapor Tarihi : 26/12/2005 Rapor Açıklama : Özür oranı(%40-%69) Kabul edildi.
İşlem Tarihi : 27/12/2005 İşlem Açıklama : 30779KARAR NO'SU İLE
Ödeme Tarihi : 19/01/2006 Ödeme Durumu : TARİHİNDE İLK AYLIK ÖDEME.
Online Ödeme Tarihi : Online Ödeme Tutarı : 386.88
Online Ödeme Açıklama :
ayrıyca 386 tl ay başına düşen oranmı yoksa 3 ayın toplam tutarımıdır teşekürler

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Maaşınızı mart ayında aldınızmı mart ayından önceki dönemde aralıkta maaşı aldınızmı? siz herhangi bir suretle iş-kur'dan kursa gittinizmi, herahngi bir suretle sigorta ile bagınız varmı, maaşınızın kesilme nedeni evrak takipte yazmıyormu şuan kesilme nedeni yazmıyor o sebepten neden kesildiğine dair bir bilgi aktaramıyorum, sizin biraz daha bilgi aktarmanız gerekiyor, o 386 lira sizin bankada birikmiş paranızdır ayrıca online ödeme tarihide yazmıyor bu para size ne zaman gönderildi siz ne zaman başvurdunuz maaşa bana çok geniş detaylı bilgi aktarırsanız ayrıca evrak takip sitesinde tc numaranız isim soyisim ve emekli sicil numarası hariç geri kalan kısımları komple kopyalarsanız sorunu çözmeye çalışalım

ilker28

Üye
Üye
Maaşınızı mart ayında aldınızmı mart ayından önceki dönemde aralıkta maaşı aldınızmı? siz herhangi bir suretle iş-kur'dan kursa gittinizmi, herahngi bir suretle sigorta ile bagınız varmı, maaşınızın kesilme nedeni evrak takipte yazmıyormu şuan kesilme nedeni yazmıyor o sebepten neden kesildiğine dair bir bilgi aktaramıyorum, sizin biraz daha bilgi aktarmanız gerekiyor, o 386 lira sizin bankada birikmiş paranızdır ayrıca online ödeme tarihide yazmıyor bu para size ne zaman gönderildi siz ne zaman başvurdunuz maaşa bana çok geniş detaylı bilgi aktarırsanız ayrıca evrak takip sitesinde tc numaranız isim soyisim ve emekli sicil numarası hariç geri kalan kısımları komple kopyalarsanız sorunu çözmeye çalışalım

ailem adıma işyeri açmıştı o tarihlerde bağkura tabii olmuşum kesilme nedeni bu şu an ise hiçbir sosyal güvencem yok yeşilkart mevcut bu maaşa ihtiyacımda var aralık veya martta maaş almadım..

Emekli Nevi : SAKAT Durumu : GEÇİÇİ, DURUMDA
Aylık Durdurulma Tarihi : 01/12/2007 Aylık Durdurulma Nedeni :
Değişiklik Tarihi : 19/01/2006 Durumu :
Yazışma Tarihi : Yazışma Durumu : --
Belge Açıklama Tarihi : 29/11/2005 Durumu : SK 29/11/2005
Rapor Tarihi : 26/12/2005 Rapor Açıklama : Özür oranı(%40-%69) Kabul edildi.
İşlem Tarihi : 27/12/2005 İşlem Açıklama : 30779KARAR NO'SU İLE
Ödeme Tarihi : 19/01/2006 Ödeme Durumu : TARİHİNDE İLK AYLIK ÖDEME.
Online Ödeme Tarihi : Online Ödeme Tutarı : 386.88
Online Ödeme Açıklama :

aylık durdurulma nedeni boş bırakılmış online ödeme tarihide boş ben bu bilgileri netten sorguladım her hangi bir evrak elime ulaşmadı teşekkürler

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Siz maaşı ne zaman almaya başladınız, ne zamandan beri maaş alıyorsunuz ve ne zaman bağ-kur lu oldunuz ve hem bagkurlu olup hemde 2022 maaşı aldınız dogrumu en son maaşı ne zaman aldınız?

ilker28

Üye
Üye
ben maaş bağlandığından itibaren ya 3 ya 4 kez aldım sonra yatmayınca aradım 4 yıl oluyor ve bana bağkkurlusunuz ondan kesilmiş dediler şimdi ise hiçbir sosyal güvence yok bağkurliyken 1 maaş çektim sadece

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bu konuda bağ-kurluyken alınmış 1 maaş sizden geri alınacaktır, ayrıca şimdi maaşınızın neden kesildiğini bilmediğimiz sizi yanlış yönlendirmek istemiyorum, maaşınızın geçmişteki bağ-kur ilişiginden dolayı kesildiğini düşünüyorum, şuanda durdurulan maaşınızın geri baglanması için malmüdürlüğüne gidip, geçmişteki şuan kapatılmış olan bağ-kur kaydınızdan dolayı maaşınızın durduruldugunu ve şuanda yeşil kartlı olduğunuzu maaşınızın devam etmesi gerektiğini belirtin, sanırım sizden bağkurdan ilişiği kestiğinize dair evrak isteyip şuanda bağ-kurdan bir ilişiğin olmadıgını maaşı almaya devam etmeniz gerektğini sgk ya bildirip maaşı geri almanızı sağlarlar, bu konuda sizin yapmanız gerekn iş malmüdürlüğüne gidip sorunu detaylıca araştırıp çözüm yoluna gidip, maaşınızı almay devam etmeniz yönünde olacaktır.

Maaşınız büyük ihtimalle geçmişteki bağ-kur bağınızdan kesilmiştir, siz şuan bağ-kurlu olmadığınızı belirtip maaşı almaya devam etmeniz gerektiğini belirtmektir..

Tekerlekli Sandalye