2022 maaşı için başvuru yaptım. SGK başvurumu ne zaman kabul eder?

ankilozanspondilit

Üye
Üye
%66 raporumla 2022 için başvurumu yaptım...ankarada degerlendirme yaparken hangi kriterlere bakacaklar..şuanda üzerime hiç bir mal varlığı gelir getiren birşey yok ve hiç bir yerden maaş almıyorum...ancak gelir testi yaptırdım ve ücretsiz bakılacağım 1 sene boyunca...ve gelir testim de kişi başına düşen geliri nerden öğrenebilirim...ve 2022 maaşı alabilirmiyim..

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Evraklarınız Ankara SGK'ya gönderilmiş zaten yerel müdürlükten size muhtaçlık kararı verilmiştir büyük büyük ihtimalle size red cevabı gelmeyecektir. Kişi başına düşen gelir miktarı muhtaçlık kriter sınırı 100 liradır.

ankilozanspondilit

Üye
Üye
bize gelişi güzel sordular soruları gelir testinde...yani 105 tl çıksa 2022 maaşı alamıcam ama..ücretsiz bakılacağım..şunu merak ediyorum gelir testi yaptırdım..ankaradakiler bu gelir testine bakarakmı maaş durumunu belirleyecek yok benim verdiğim evraklardaki..duruma göremi..

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
O gelir testi gss ile ilgili yani maaşla işi yok o olayın ayrıca diyelim ki 105 lira olsaydınız kişi başına düşen gelir malmüdürlüğü muhtaçtır diye yazıp Ankara'ya göndermezdi merak etmeyin.

Tekerlekli Sandalye