2022 Maaşı için yollanılan raporun kuruma ulaşıp ulaşmadığını nasıl ögrenebilirim?

polo42

Üye
önceki raporum 1 yıllıktı ve süresi 02 aralık 2011 tarihinde doldu. ben 12 kasım 2011 tarihinde yeni rapor alarak mal müdürlüğüne teslim ettim. 6 aralıkta maaş almaya gittiğimde maaş kesilmişti. netten baktım durum kısmında geçici durdurma yazıyor. mal müdürlüğüne çıkarak maaşımın kesildiğini söylerek kendilerine vermiş olduğum raporu ankaraya gönderip göndermediklerini sordum. görevli bayan memur dosyalara klasörlere bilimum dolap ve çekmecelere de baktıktan sonra o sırada başka bir yerde olan diğer bayan memureye telefon açtı ve ismimi söylererek raporun akibetini sordu. memure cevaben raporları burda tutmayız ankaraya hemen göndeririz cevabını verdi. akabinde bayan memur, raporunuz gitmiştir büyük ihtimalle dedi ve 2 -3 ay içinde işlem görecektir diyerek beni başından attı. ben tekrar pişkinlik yaparak acaba bu tür raporları ankaraya gönderirken bir evrak takip sistemleri olup olmadığını ordan bakılarak şayet gönderilmişse tarih verebilirlermi diye sordum. cevap "maalesef" oldu. ben bu raporun gidip gitmediği hakkında nerden bilği alabilirim telefon açmak dışında.? yada süreç nasıldır benim durumumda uzunmu sürer yeni raporun işleme konulması? yardımcı olursanız sevinirim.
Vasi Adı : Vasi Soyadı :
Emekli Nevi : SAKAT Durumu : GEÇİCİ DURDURMA
Aylık Durdurulma Tarihi : 01.12.2011 Aylık Durdurulma Nedeni : TANIMSIZ
Değişiklik Tarihi : Durumu :
Yazışma Tarihi : Yazışma Durumu :
Belge Açıklama Tarihi : Durumu :
Rapor Tarihi : Rapor Açıklama :
İşlem Tarihi : İşlem Açıklama :
Ödeme Tarihi : 20/3./15.0 Ödeme Durumu : KESİNLEŞTİ
Online Ödeme Tarihi : Online Ödeme Tutarı : 1658.55
Online Ödeme Açıklama : İLK AYLIK BAĞLAMA Son Maaşı(1 Aylık) : Aylık almamaktadır.

polo42

Üye
sağolasın mehmet hocam.

Tekerlekli Sandalye