2022 Maaşı incelemeleri ertelendi. Maaşı kesilenlerin durumları?

ilbeyhakan

Üye
Üye
son yapılan gelir tespitinde %119tl yi geçip maaşı kesilen mağdur duruma düşen arkadaşlar. yeni yönetmelik ertelendi denildi ve kaRAR sgk larına yollandı. buna göre martta alamadık maaşları akibetinide bilen yok. haziran döneminde gelir tespitinde %125tl.olduğu için maaş kesilmiş dedi aradığım 144. sonra incelemeler ertelendi denildi.yani alınan ve alınacak olan kararlar iptal olması gerekmiyormu. 2. bir genelge ye kadar.o zaman herkesin maaş alması gerekmiyormu.ben öyle anlıyorum. yoksa neden incelemeler ertelensinki değilmi. sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
119 tl lik gelir kriterini geçenlerin maaşlarının yeniden bağlanması gerekiyor. Ama ortalık karman çorman olduğundan düz mantık işlemiyor. Çıkartılacağı söylenen yönetmeliği beklemekten başka çare yok.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Dedimya 2022 maaşı kesinlerin durumları şu an için muallakta. Değl biz kurum yetkilileri bile bu soruya net yanıt veremez.

ilbeyhakan

Üye
Üye
o zaman son yayınlanan ve sgk gönderilen erteleme genelgesi neyin nesi. süs olsun diyemi yayınladılar. alavere dalavere.veren bilmiyo alan bilmiyo.bizi kim yönetiyo şaştım .hakkımızı arayacak öğrenebileceğimiz birileri yokmu....

sinandeniz

Üye
Üye
maaşları kesilenler kesildiğinle kalır öyle türkiyede yapılan yanlış ta olsa yanlış anlaşılsa bile geriye dönük düzeltme olmaz benimde adres değişikliği bahanesiyle kesldi kesildiğinle kaldı ben ne adres değiştimmm nede bişe ama kesildi ve tekrar başvuruda bulundum bakalım 1 hafta 10 güne kadar akibeti belli olacak

ilbeyhakan

Üye
Üye
inşallah herkes alır. çünkü nasrettin hocanın hikayesi gibi : bana doktor değil ağaç tan düşeni getirin demiş.derdi çeken bilir gerisi boş.üç kuruş parada olsa insanlar ihtiyaçlarını görüyordu. 3 ay bekliyor gün sayıyorlardı. artık allah bildiği gibi yapsın ne desek boş. maaş gününe bekliyeceğiz yatmayacak bir üç ay daha böyle yazışıp duracağız .olacağı bu..

MertAta

Üye
Üye
her ne sebeple olursa olsun maaşları kesilenler yeni yönetmeliğin duyurulduğu ve resmi gazetede yayınlandığı tarihden sonra tekrardan başvurularını yapacak arkadaşlar. şu an ertelendi ama hala resmi bir açıklama yok yeni yönetmelik hakkında çalşmalar yapılıyor. malumunuz gündemimiz o kadar yoğunki. TAKSİMDEKİ AĞAÇLAR BİLE HEPİMİZDEN DAHA KIYMETLİ. bunu unutmayın

sinandeniz

Üye
Üye
ağaçlar bizlerden daha önemli değil sadece orada birlik beraberlik var ama engelliler arasında bırakın birliği beraberliği bir harf bile içermiyor birlik beraberlik adına engellilerin lugatında o yüzdende herzaman kaybeden engelli oluyo halbuki hakkımızı arayabilsek tek beden tek ruh şeklinde birşeylern mücadelesini verebilsekkkk ama nerdeeeee kuştur o kuş

ilbeyhakan

Üye
Üye
iyide maaş kesileli25 gün oluyor bu durumda mart döneminde de maaş alamadık o ne olacak haziranı anladık.

Tekerlekli Sandalye