2022 maaşı? Maliyenin ağır engellidir raporuma ibareyi gözden kaçırması?

AZAD21

Üye
Üye
ben 2008 yılından beri 2022 den maaş alıyorum aynı zamanda bakım maaşıda alıyorum 2 ay önce sydv den günceleme amaçlı tahkikat ve hane ziyaretim yapıldı bu gün sonucu öğrenmek için sosyal yardımlaşma dayanışma vakfına gittim 2022 ye bakan memurla bire bir görüştüm güncelemem yapılmış yani maaşım onaylanmış aktif fakat sydv deki memur maliyenin dosyana ağır engelidir yazmamış sydv vedeki memur raporunun aslı varmı sende diye sordu bende var dedim raporumun aslını aldı maliyeye bildirmek amacıyla rapor oranım %80 ayrıca maaşında artış olur dedi süreç nasıl işler her hangi bir problem çıkmaz inşalah

septik

Editör
Editör
Sydv senden aldığı raporu maliyeye gönderir varsa bir hata düzeltilir, bence bir sıkıntı çıkmaz.

AZAD21

Üye
Üye
çok teşekkür ederim septik abi yanlız şu var raporum 2008 yılına ait geçerlilik süresi süreklidir. raporun 2008 yılına ait süreklidir. bir skıntı olmaz değilmi

AZAD21

Üye
Üye
ayrıca septik abi bağlı bulunduğum ildeki maliyeyemi gönderilecek yoksa ankarayamı gidecek raporum?

septik

Editör
Editör
Azad raporlarda süreklidir ibaresi varsa yeterli, sizin oradaki maliyeye bildirirler zaten sistem otomatik hata düzeltildiği anda her noktada aynı görünür,

AZAD21

Üye
Üye
maaşı durdurma veya maaşta herhangi bir aksama olmaz değilmi?

septik

Editör
Editör
Sen zaten sydv ile görüşmüş ve hatayı bildirmişsin, sydv bu durumu bildiği için bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum.

AZAD21

Üye
Üye
bu gün öğlenin kavurucu sıcağında yürüyerek sydv ye tekrar gitim ben sonucu öğrenmek için gittim 2022 ye bakan bayan memur eylül maaşın aksamasın diye işleme sokmadım. eylülde gel dedi. vala bende gidip gelmekten bıktığım için kalsın dedim. artık bana bir cezai işlem çıkarmı onu bilemem sonuçta onların hatası

septik

Editör
Editör
Azad söylediklerine bakılırsa sizin sydv memurları gayet düşünceli insanlar zarar görmemen için elllerinden geleni yapıyorlar, kendine sıkıntı yapma büyük ihtimalle maaşın kesilmez.

B

BÜTÜNÜYLE FARKINDAYIM

Guest
ben 2008 yılından beri 2022 den maaş alıyorum aynı zamanda bakım maaşıda alıyorum 2 ay önce sydv den günceleme amaçlı tahkikat ve hane ziyaretim yapıldı bu gün sonucu öğrenmek için sosyal yardımlaşma dayanışma vakfına gittim 2022 ye bakan memurla bire bir görüştüm güncelemem yapılmış yani maaşım onaylanmış aktif fakat sydv deki memur maliyenin dosyana ağır engelidir yazmamış sydv vedeki memur raporunun aslı varmı sende diye sordu bende var dedim raporumun aslını aldı maliyeye bildirmek amacıyla rapor oranım %80 ayrıca maaşında artış olur dedi süreç nasıl işler her hangi bir problem çıkmaz inşalah

maliyeyle ne alakası var septik bey açıklarmısınız

Tekerlekli Sandalye