2022 Maaşı Mayıs Ayı Bayram Öncesi E-Devlet te Güncellendi

metehantr

Üye
Üye
Ekran Görüntüsü (10).png

veli 1500

Üye
Üye
Verilecekmi arkadaşlar mayıs ramazan bayramı erken ödeme olabilirmi bakım maaşı olurmu arkadaşlar

ahmet34

Üye
Üye
bazı yerlerde odenecek demısler ama bısı cıkmadı

D.BULUT

Üye
Üye
Arkadaslar guncellemeler oldu,cuma günü alinacak daha neyin sorgusunu yapiyorsunuz.

ahmet34

Üye
Üye
evet herkese 1 ınde yazmıslar yanı pazar gunu banka kapalı,cyma yatması lazım
yada bu gece 00.30 da

ahmet34

Üye
Üye
cekerken kartla oluyorda sorun o degıl banka kapalıyken hesaba yatmıyor eskı uyeler zaten bılır
ılk para cekecekler bılmez

Memet45

Üye
Üye
cekerken kartla oluyorda sorun o degıl banka kapalıyken hesaba yatmıyor eskı uyeler zaten bılır
ılk para cekecekler bılmez
Banka kapalıyken nasıl hesaba yatmıyor sen benimle dalgamı geçiyon sen hiç pazar günü para çekmedinmi hem ben ilk defa çekmicem 11 yıldır evde bakım dokuz yıldır da engelli maaşı alıyom paranın hesaba geçmesi talimatla gerçek leşiyor

Özge52

Üye
Üye
Banka kapalıyken nasıl hesaba yatmıyor sen benimle dalgamı geçiyon sen hiç pazar günü para çekmedinmi hem ben ilk defa çekmicem 11 yıldır evde bakım dokuz yıldır da engelli maaşı alıyom paranın hesaba geçmesi talimatla gerçek leşiyor
Aynen bende çok çektim pazar günü bunun ilk defa yada çok eskiyle alakası yok

ahmet34

Üye
Üye
para cekmeden bahsetmedıkkı asıl dalga gecen ben degılımde kavga etmeye mı geldınız anlamadım

hem ortada boyle cumlede soyleyen yok kendı kendıne ortaya bısı attın amac olay cıkarmak galıba

bankanın yatırıs tarzını dedık zaten herkes bılıyor pazar gunku banka yatırmaz mesaı saatınde yatırır bunu anlamıcak ne var...yanı bu yazılanlar gercekmı yok ya rüya olması lazım

pazar gunu cekme ayrıdır,bankanın yatırması ayrı olaydır

ben banka yatırmasından bahsederken...sızde cekmeden bahsetmeye basladnız ıkısı farklı olaydır...nerden boyle akıl edınız lafı dolandırdınız anlamadım..neyse bılen bılıyor

1 kııye anlatmaya gerek yok nasıl algılarsan algıla enteresan yani
Aynen bende çok çektim pazar günü bunun ilk defa yada çok eskiyle alakası yok

pazar gunu para cekılır bu eleman neden boyle bır konuya gırdı olayı yanlıs tarafa cektı anlamadım

bız pazar banka kapalıyken banka hesaba daha erken aktarır yanı mesaı saatı ıcınde aktardıgı ıcın cuma gecesı yanı mesaı bıtmeden aktarrır dedık bunun orneklerı coktur

cekmek ayrıdır yatması ayrıdır..yatırma ısını derken olay cekme ısıne dondu bır kısı yuzunden

Memet45

Üye
Üye
para cekmeden bahsetmedıkkı asıl dalga gecen ben degılımde kavga etmeye mı geldınız anlamadım

hem ortada boyle cumlede soyleyen yok kendı kendıne ortaya bısı attın amac olay cıkarmak galıba

bankanın yatırıs tarzını dedık zaten herkes bılıyor pazar gunku banka yatırmaz mesaı saatınde yatırır bunu anlamıcak ne var...yanı bu yazılanlar gercekmı yok ya rüya olması lazım

pazar gunu cekme ayrıdır,bankanın yatırması ayrı olaydır

ben banka yatırmasından bahsederken...sızde cekmeden bahsetmeye basladnız ıkısı farklı olaydır...nerden boyle akıl edınız lafı dolandırdınız anlamadım..neyse bılen bılıyor

1 kııye anlatmaya gerek yok nasıl algılarsan algıla enteresan yani

pazar gunu para cekılır bu eleman neden boyle bır konuya gırdı olayı yanlıs tarafa cektı anlamadım

bız pazar banka kapalıyken banka hesaba daha erken aktarır yanı mesaı saatı ıcınde aktardıgı ıcın cuma gecesı yanı mesaı bıtmeden aktarrır dedık bunun orneklerı coktur

cekmek ayrıdır yatması ayrıdır..yatırma ısını derken olay cekme ısıne dondu bır kısı yuzunden
Cumartesi geceleri hesaba çok kere para yattı

ahmet34

Üye
Üye
yani cumayı cumartesıye gecıren gece o zaten normali

Tekerlekli Sandalye