2022 Maaşı Onlayn Ödeme yapılmış. Toplu parayı nereden alacağım?

ceyo

Üye
Üye
slm arkadaşalr benim sıkıntım şoyle.1.19.2012 onlayn ödemem gözüküyo ve nereye havale edildiğide yazmıyo evrak kaydında 1.buçuk ayoldu ama hala yok hesapta para.bu mart dönemi maaşımı alabilcekmiyim?varsa araya bilceğim bi numara yadaşikayet dilekçesi?cvp yzarsanız sevinirim hoşçakalın.

destiny07

Üye
Üye
ceyo evet hala bekliyoruz ya aylardır alamıyoruz bimer'e şikayet et sonuç alırsın birde 144'ü ara devamlı meşgul olur ama sen düşürene kadar aramaya devam et 144 den kesin cevap alırsın

ceyo

Üye
Üye
mraba arkadaşım sen daha önce 144 radınmı?? senin onlay ödeme tarihin kaç? sinansisko@hotmail.com ekle litfen ordan daha rahat yazışırız sevgilerim le hoşçakal..

almonia67

Üye
destnyle akraba olduk sayılır zaten:) ceyo kardeş benimde 19. 01. Ama bende toplu paramı alamadım kimsebişey bilmiyormu bu paralar nezaman yatar

Ali osman

Üye
Üye
Slm
benim maasta 02.02 de onaylandı ama hala toplu parayı alamadım, 144 ankarayı ara diyo arıyorum ordanda cevap yok,
Nerden bilgi alabiliriz... Bilen var mı???

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Ziraat bankasına giderek hem tc hemde evrak takip sitesindeki sicil numarasıyla bi kontrol daha yaptırın sonra toplu para yoksa sgk il müdürlüğüne gidip durumunuzu anlatın olmazsa onlar birde resmi kanalla iletişim kurarlar kurum devredildiginden gecikmeler ve sıkıntılar yaşanmaktadır.

destiny07

Üye
Üye
Evet adminin dediği gibi yapın sonuç alırız işlemler hızlanır en azından yarın ben öyle yapacağım

Tekerlekli Sandalye