2022 maaşı toplu para?

burak

Üye
Üye
2022 evraklarım onaylanlanmış . online ödeme 18.05.2012 .
sorum şu ? haziran dönem aylığı buna dahilmidir yoksa haziran dönem aylığını postaneden çekebilirmiyim .

polo42

Üye
toplu paraya dahil değil. haziran dönemini gidip postaneden çekersin. ziraat bankasına gönderilen para içinde sana bir kağıt gelcek o gelmeden bankaya gitme, tecrübeler sabitdirki çok gider gelirsin :) kağıt geldiğinde gidip bankadan birikmiş paranıda çekersin. hayırlı olsun bu arada maaşın.

sinandeniz

Üye
Üye
arkadaşım çok büyük bir ihtimal hatta kesin haziran dönemi maaşın da toplu maaşın ile birliktedir 10 larca kez karşılaştım kısa zaman kalan dönem maaşlarını toplu para ile bankaya gönderiyorlar 10 güne kadar para hesabına geçer sen ay sonuna doğru bankaya gidersen maaşını çekebilirsin kimliğin ile
2022 evraklarım onaylanlanmış . online ödeme 18.05.2012 .
sorum şu ? haziran dönem aylığı buna dahilmidir yoksa haziran dönem aylığını postaneden çekebilirmiyim .

burak

Üye
Üye
hastaneye rapor almak içim kaymakamlıktan
sevk 7. ay . evrakları mal müdürlüğüne teslim ediş 10. ay . evrakları teslim ediş tarihi geçerli olunca sonuç olarak sinan deniz sana katılıyorum.
dönem hesabınıda katmışlar sanırım . sinan bende senin gibi düşünüyorum kardeşim . çünkü toplu paradan sonuç o çıkıyor .
Ödeme Tarihi : 20/5./16.0 Ödeme Durumu : KESİNLEŞTİ .
Ödeme Tarihi : 20/5./16.0. bu rakamları çözemedim ?

burak

Üye
Üye
2020 ödeme tarihi

online ödeme tarihini anladımda , ödeme tarihi diye birşey daha var üstte onu anlıyamadım .
Ödeme Tarihi : 20/5./16.0. bu rakamları anlıyamadım . bilen varmı ?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
5. ayın 20 si diyor. ikiside aynı şey.

rıza ateşoğlu

Üye
Üye
arkadaşlar 2022 nin vakıflara geçmesiyle ilgili haberler var.bende bir vakıfçıyım.ama 2022 nin işleyişi ile ilgili bilgi almak istiyorum.2022 ile ilgili genelge ,tüzük, muhtaçlık ve muhtaçlık sınırının hesaplanması ve kimler yararlanır, aynı evde sigortalı, bağkurlu anne baba ve kardeşleinin olması sonucu nasıl etkiler.şimdiden vereceğiniz cevaplar için tşkkr ederim.

Tekerlekli Sandalye