2022 maaşım bağlanmış, online ödeme tarihi belli ancak hesabımda para yok?

safari_054

Üye
Üye
benim % 63 özürlü kendi oğlum var bunun için kendi adıma maaşlarını alıyorum sorun yok

yalnız bundan yaklaşık 8-9 ay önce 2022 maaşı alabilmek için komşumun kızı adına gereken tüm evrakları rapor vs vs hepsinini tamamlayıp mal müdürlüğüne teslim ettim ankarada yoğun bir trafik sorunu vs kabul edildi dün baktığımda kesenekte online ödeme tutarı 2597 vs diyor bende dün akşam kendilerine haber verdim yarın gidin alın diye fakat şimdi uykumdan uyandırıldım canı sağolsun yalnız neden alamamışlar onu anlamadım size şimdi kesenekin bir kopyası gibi vs gönderecem umarım anlatabildim aydınlatırsanız sevinirim şimdiden tşkler

Adı : ... Soyadı : ...
T.C.Kimlik No : ....Emekli Sicili : ......
Vasi Adı : Vasi Soyadı :
Emekli Nevi : SAKAT Durumu : AKTİF
Aylık Durdurulma Tarihi : Aylık Durdurulma Nedeni : TANIMSIZ
Değişiklik Tarihi : Durumu :
Yazışma Tarihi : Yazışma Durumu :
Belge Açıklama Tarihi : Durumu :
Rapor Tarihi : Rapor Açıklama :
İşlem Tarihi : İşlem Açıklama :
Ödeme Tarihi : 20/2./20.1 Ödeme Durumu : KESİNLEŞTİ
Online Ödeme Tarihi : 20.12.2011 Online Ödeme Tutarı : 2597.28
Online Ödeme Açıklama : İLK AYLIK BAĞLAMA Son Maaşı(1 Aylık) : 219.28

cansel atak

Üye
Üye
only ödeme tarihinden.1 veya 2 hafta sonra ziraat bankasından alınabileceği söyleniyor..bizde aynı durumdayız.bekliyoz

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Evet maaşı bağlanmış ancak kurum her ne kadar online tarihi yazsada para hesaba 10-15 günlük süre sonra hesaba geçiyor yani kurum online yatırdım diyor ama banka sebebi her ne ise parayı 10-15 gün sonra ödüyor bunun sebebini anlamış degilim ama herkeste aynı durum yaşanıyor önerim şu şekilde;
Online Ödeme Tarihi : 20.12.2011 bu tarihi takip eden 10 gün sonra bankaya giderek parayı çekeceklerdir bu yıl bitmeden 29.12.2011 de bi gidip sorun eğer hesapta para yoksa yılbaşından 2-3 gün sonra giderek paranızı alabilirsiniz.

safari_054

Üye
Üye
trafkten kurtardınız gerçekten,,,, yardımlarınız için çok çok tşklr inanın kendileri de burda okuyunca çok sevindiler yüce ALLAH-a emanetsiniz

safari_054

Üye
Üye
küçük bir trafik yaşandı yine ama sonunda cuma günü kılpayıda olsa paralarını almışlar :)

Tekerlekli Sandalye