2022 maaşım bir yıldır bağlanma dı. Sürekli evrak işlemde deniliyor!

akıllıçocuk

Üye
Üye
2009 yılının kasım ayında 2022 maaşı almak için muracaat etmiştik tam bir yıl oldu yani. bir yıldır beklemekteyiz. Bu bir yıl içinde aşama aşama yapılanları anlatayım. 2009 yılında muracaat ettik 2010 yılının 2 ayında bulunduğumuz ildeki defterdarlığa abim evraklarımızın ne olduğunu sormuş onlarda evrakların ankaraya yollandığını işin onnlardan çıktığını ankaradan gelecek cevabı beklemizi söylemişler.
O gün bugündür bekliyoruz. ben o günden beri 2022 maaşı evrak takip sitesinde evraklarımı kontrol ediyorum. Evrak işlemde yazıyor sürekli bir keresinde evrakta eksiklik tesbit edildiği yazısı vardı sonra ne olduysa o yazı kayboldu ve yine aynı yazı evrak işlemde çıkıyor.
Tam bir yıldır bekliyoruz allah aşkına daha ne kadar bekleyeceğiz? bana bu konuda bilgi verebilecek bir arkadaş yokmu çok sıkıldım artık:confused:
...

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Evraklar tam ve eksiksiz olduğun da 6-7 ayda 2022 maaşı bağlanıyor artık. Ama senin evraklardan bir eksiklik tesbit edilmiş. Muhtemelen o eksiklik kurumlar arası yazışmalar la giderilmiştir. Fazla uzun süreceğiniz zannetmiyorum. 1-2 aya bağlanır diye umut ediyorum. Tabi evraklarında başka bir eksiklik çıkmaz sa.

akıllıçocuk

Üye
Üye
peki abi evraklarımın tam ve eksizsiz olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Bu aşamada bunu öğrenemezsin. Evrak takip sitesini belirli periyotlarda kontrol etmeye devam et. Evraklarda bir eksiklik çıkarsa orada yazar zaten.

Tekerlekli Sandalye