2022 Maaşım kesildi alabilmek için ikameti arkadaşımın yanında alsam maaş baglanırmı

duman_ibo

Üye
Üye
benim 2022 engelli maasim kesilmisti ve bi arkadasim var o da su anda engelli maasi almakda ve yanliz kalmakda acaba ikametime onun yanina aldirsam tekrar 2022 maasindan yararlanabilirimm bi sakinca cikarmi acaba tekrar mesala eve bakmaya gelirlermi acaba saygilarimla yani 2 mizde ayni evde maas alabilirmiyiz

septik

Editör
Editör
Evet bahsettiğiniz şartlarda 2022 den yararlanabilirsiniz, engellinin yaşadığı hanedeki tüm gelirlerin hanede yaşayan kişi sayısına bölündüğünde çıakacak rakam 2016 yılı muhtaçlık sınırı 392 tl nin altında kaldığı ve %40 ve üzeri engelli raporu olduğu sürece 2022 den yararlanabilirsiniz.

Yalnız siz 2022 müracatınızı yaptıktan sonra sydv müracaatınızdaki beyanlarınızın ve ikametinizi doğrulamak, yaşam şartlarınızı görmek için hane ziyaretine geleceklerdir, sonrasında heryıl durumunuzda bir değişiklik olup olmadığını kontrol etmek amacı ile sydv tarafından sosyal incelemeleriniz yapılacak, sadece hane ziyareti değil çevrenizden sizin durumunuz hakkında bilgi alarak 2022 nizin devam edip etmeyeceği konusunda rapor hazırlayacaktır.

duman_ibo

Üye
Üye
septik bey tsk ederim ve yaptırtıkdan sonra eylul maasına alabilirmiyim acaba

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bende septik arkadaşıma katılıyorum evet maaşı alabileceginizi düşünüyorum, ancak şuanda başvuru halinde eylülde maaş alamazsınız sonraki dönemde hepsini birlikte alabilirsiniz.

duman_ibo

Üye
Üye
basvuruda yeniden basvuru yaptım ve dedilerki sana msj gelcek sonra sigortaya gitip gelir testine oynatcansin dediler ve benim sigortaya borcum varmıs aylık 66 tl odeme yapcakmısım acaba bu 2022 maasında bi etki yaratırmı

duman_ibo

Üye
Üye
Gelir Testi Bilgileriniz
Başvuru Tarihi Başvuran Kimlik No / Ad Soyad Gelir Tespit Sonucu Vakıf Adı Vakıf Adresi Vakıf Telefon No
23/09/2013 Çiğdem İZDEŞ G0 (Asgari ücretin 1/3'ne kadar) DENİZLİ Saraylar m. Enverpaşa cd. N:9 Özel idare işhanı K:1 02582411136

arkadaslar benim anlamadigim bi konu var simdi benim kendi e devlet den baktıgım kadar arkadasin gelir testine gostermişler benim basvuru yaptıgımda size msj gelcek sonra sigortaya gitceksiniz dediler simdi ben mi gitcem sigortaya yoksa arkadasımmı gitcek onaytalmaya acaba

septik

Editör
Editör
2022 Aylığına siz müracaat ettiniz, sizin telefonunuza gelir testi yaptırmanız için mesaj gelecek,neyi anlayamadınız ben anlayamadım, tabiki siz gideceksiniz.

Tekerlekli Sandalye