2022 maaşım kesilmiş mi?

Alp2754

Üye
Üye
Merhabalar ayın 5 inde 2022 maaşımı aldım sisteme girdiğimde gördüğümüz devam ediyoruz yazısı kalkmış. kapsam dışına çıktı gibi bir yazı yok hiçbir bilgi yok. Herkesin sisteminde mi böyle yoksa benim maaş kesildi mi alan arkadaşlar kontrol edebilir ler mi

Timsah

Üye
Üye
Evet bizdede aynısı ödeme çekildi diyor devam ediyor yazısı yok niye böyle arkadaşlar sizlerde bi bakabilirmisiniz

emir_t1

Üye
Üye
Merhabalar ayın 5 inde 2022 maaşımı aldım sisteme girdiğimde gördüğümüz devam ediyoruz yazısı kalkmış. kapsam dışına çıktı gibi bir yazı yok hiçbir bilgi yok. Herkesin sisteminde mi böyle yoksa benim maaş kesildi mi alan arkadaşlar kontrol edebilir ler mi
Bendede aynı, endişe etmeyin.
Bu süreçte edevletteki bilgilerin bir kaç kere değiştiğini gördüm.
Bilgilerin olduğu tablo formatı değişmedi ise, düzelir.
Bu durumu yazan başkaları da oldu, yani aynı durum.
Hepimizin maaşlarını aynı anda kesmedilerse, sorun yok.
:)

kayan42

Üye
Üye
benim edevletdede aynı durum bilgisi odeme çekildi devam ediyor yazısı yok
edevletde durum bilgisi yok
herkesde aynımı

burak1978

Üye
Üye
selam dostlar sizlerin yazmış olduğunuz konu aynısı bende de mevcut bu yazma formatında bir değişikliliğe gidilmiş gibi bir izlenim veriyor maaşınız kesilmiş olsa şöyle bir yazı çıkardı karşınıza SOSYAL YARDIM BİLGİSİ BULUNAMAMIŞTIR diye ve Maaşınızın neden kesildiğine dair bir açıklama yapılması gerekmektedir açıklamasız bir maaş kesilmesi olmaz o nun için içiniz rahat olsun bunda bence yazı formatında bir değişikliğe gidildi

Sevgi Saygılarımla Arkadaşlar

Tekerlekli Sandalye