2022 maaşımı banka hesabıma aktardım ama

Pesimist99

Üye
Üye
Şubeye gidemiyorum atmye de gidemiyorum kovit olmuşum 1 ay yatacaksın dedi doktor ama konu bu değil günü gelmeden PTT kartımı iptal ettirdim dün gece PTT kurum ödemelerinden maaşımı banka hesabıma aktardım şimdiden. Bir sorun olur mu merak ettim paranın hesaba düşmemesi gibi? Daha önce bu işlemi yapıp parasını alamayan oldu mu acaba? Şubeye gidemiyorum tepedeki nedenden ötürü.
Teşekkürler

veli 1500

Üye
Üye
Bizde anlamadım ya halil bey kurum aktarama olmuyor neden acaba aktarma diyor basıyorum yardımcı olurmusunuz aktar diyor başka bir sorum var neye göre OLACAK

mert

Üye
Üye
Hocam bende aktarmak istedim olmadı kurum ödemeniz yok diyor ama 2022 maaşı görünüyor aile yardımı da hesaba geçmiş bankamatik kartına geçmiş zirata aktaramadim
size şöyle izah edeyim aile destek ödemesi yada engelli maaşın e devletten ödemelerin belirli günü vardır şunu takip edeceksin ptt kurum ödemelerinde diyelim ki para orda görünüyor son ödemede görülüyor ayın kaçında yatacagını gece saat iki gibi hesaba aktar çıkar e devltten iki tane şık görülüyor orda 2 tane şıkı işaretleyim devam yazar ordan ıban nosu yazın der hangi banka kartınız var ise o ıbana aktar yapıyorsun o kadar ama ödeme başlangıç tarihinde itibaren eft yapabilirsin başka ıbana
Hocam bende aktarmak istedim olmadı kurum ödemeniz yok diyor ama 2022 maaşı görünüyor aile yardımı da hesaba geçmiş bankamatik kartına geçmiş zirata aktaramadim
birde şunu izah edeyim size ptt kurum ödemelerinde saat iki gibi geçiyor hesaba paranız sosyal kartınıza aktarılmıştır yazar ondan sonra hesaba aktaracaksın başka türlü aktarma olmuyor diyelim son ödeme tarihi ayın 7 si diyelim 7 sinde önce hesaba aktarma yapamasın oda gece saat iki gibi geçiyor engelli maaşı aile destek ödemeleri anca o zaman hesaba aktar yapabiliyorsun
Bizde anlamadım ya halil bey kurum aktarama olmuyor neden acaba aktarma diyor basıyorum yardımcı olurmusunuz aktar diyor başka bir sorum var neye göre OLACAK
size şöyle izah edeyim aile destek ödemesi yada engelli maaşın e devletten ödemelerin belirli günü vardır şunu takip edeceksin ptt kurum ödemelerinde diyelim ki para orda görünüyor son ödemede görülüyor ayın kaçında yatacagını gece saat iki gibi hesaba aktar çıkar e devltten iki tane şık görülüyor orda 2 tane şıkı işaretleyim devam yazar ordan ıban nosu yazın der hangi banka kartınız var ise o ıbana aktar yapıyorsun o kadar ama ödeme başlangıç tarihinde itibaren eft yapabilirsin başka ıbana
birde şunu izah edeyim size ptt kurum ödemelerinde saat iki gibi geçiyor hesaba paranız sosyal kartınıza aktarılmıştır yazar ondan sonra hesaba aktaracaksın başka türlü aktarma olmuyor diyelim son ödeme tarihi ayın 7 si diyelim 7 sinde önce hesaba aktarma yapamasın oda gece saat iki gibi geçiyor engelli maaşı aile destek ödemeleri anca o zaman hesaba aktar yapabiliyorsun sosyal kartınızı aktarılmadan hesaba aktar yapamazsın

Son düzenleme:
Tekerlekli Sandalye