2022 maaşımı çekmeme rağmen e-devlette çekilmedi yazıyor?

haykolik

Üye
Üye
arkadaşlar edevlette maaşınız hazırdır ödeme çekilmedi yazyor ama ben pazartesi postaneden 2022 maaşımı çektim ptt matikte ise 1021 tl var hesapta ne yapmam lazım

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
e-devlet için güncelleme yapılmamıştır o yüzden çekilmedi yazıyordur. Diğer soruyu tam anlayamadım PTT kartınla maaşı çektin ama hala içeride 1021 tl mi var?

haykolik

Üye
Üye
e-devlet için güncelleme yapılmamıştır o yüzden çekilmedi yazıyordur. Diğer soruyu tam anlayamadım PTT kartınla maaşı çektin ama hala içeride 1021 tl mi var?

halil abi maaşımı postaneden çektim edevlette ödemeniz hazırdır yazınca bir bakayım dedim ptt matik kartım var hesaba baktım 1021 tl gözüküyor hesapta ne yapmam gerek halil abi

septik

Editör
Editör
Haykolik,

Maaşını çektiğin halde halen hesabında var görünüyorsa ptt deki teknik bir sorundan kaynaklıdır, bence ikinci kez kesinlikle çekme mutlaka geri alırlar.

burak1978

Üye
Üye
halil abi maaşımı postaneden çektim edevlette ödemeniz hazırdır yazınca bir bakayım dedim ptt matik kartım var hesaba baktım 1021 tl gözüküyor hesapta ne yapmam gerek halil abi

haykolik senin dediğin ödeme hazırdır diyor ya o şuan da bnde de yazıyor yani sorun etme kendine o e devlette bazen erken bazen geç güncelleniyor ama mutlak güncelleniyor güncelleme bazen 1.ay sonra ya sarkabiliyor tamam mı arkadaş:) 2.incisi çektiğin halde çekilmemiş para hesapta görünüyor olsa bile Septik beyin dediği gibi sakın çekme kuruşuna geri alırlar haberin olsun o ptt den kaynaklanıyordur bir sonra ki 3.aya alacağın zamana düzellir ha şeyet duzelmez ise o nu da sorun etme sen yine maaşını alabilirsin çünki elinde dekont oldugu süreçe bir dekont ta aldıgına dair ptt de oluyor + sosyal dairelerde görünüyor çekip çekmediğin

iyi gunler arkadas

AZAD21

Üye
Üye
benimkide aynısı maaşımı çektiğim halde E devlete ödemeniz hazırdır diyor ödeme çekilmedi görünüyor.

Tekerlekli Sandalye