2022 maaşımı nasıl oğrenebilirim

FIRRO

Üye
Üye
http://uyg.sgk.gov.tr/Yaslilar/Welcome.do

bu adres acılmamaktadır
Kod:
SRVE0255E: A WebGroup/Virtual Host to handle /Yaslilar/Welcome.do has not been defined.

SRVE0255E: A WebGroup/Virtual Host to handle uyg.sgk.gov.tr:9081 has not been defined.

IBM WebSphere Application Server

boyle hata cıkmakta varmı bir adres nereden oğrenebilirim 2 yıldır almaktayım yuzde 84 engelli raporum var ağır yeni kanun cıkmıs diolar maaşı kesiceklermis nasıl bakabilirim martta aldım .

birde bakıcı aylığı icin basvuralı 2 ay oldu hesap acın dediler actık ama daha ilk maaş bile alamadık ilimiz ankara acaba yatarmı eve mektup felan gelmedi olumsuz die . bekliyoruz bugun kontrol ettik yatmamıs .

birde eher bakım aylığı bağlanırsa benim maaşım kesilirmi bir tek babam calısıyor askari ucret 750 tl girmekte 3 kisiyiz baska bir gelirimiz yok birde benim maasım var . sorularıma cevap veren herkese tesekkuru borc bilirim iyi forumlar dilerim .

benim maasımı hazaranda alabilirmiyim onu da merak ediyorum ? veya kesilmismidir telefon varmı nerden oğrenebiliriz

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
2022 Maaşları yeni yönetmelikten dolayı kesilmeyecek yönetmelik durduruldu rahat olabilirsiniz.
Bakıcı maaşı için kuurmu arayıp sorabilirsiniz hangi isdeyseniz sitemizde evde bakım maaşı yatan illeri kontrol edin sizin il yatmışmı önce ona bakın lütfen.
144 den maaşının durumunu ögrenebilirsiniz ama büyük ihtimalle maaşı alabilirsiniz.

FIRRO

Üye
Üye
baska birsey sorcam

simdi ben 2011 yılında basvurdum 2012 mart ayında 2022 maşımı aldım ozman yuzde 80 idi ağır değildi

2013 mart ayında tekrar rapor cıkarttık bakım maaşı icin yuzde 84 ve ağır oldu simdi bu rapor değisimi 2022 maaşımı etkilermi raporu bildirmem gereklimi bir yerlere yoksa yersiz odememi almıs olurum yane basımız ağrırmı bu konudan

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yok yok o oranların maaşları aynı o sebepten bildirmeniz gerekmez maaşa sıkıntı olmaz.

FIRRO

Üye
Üye
Ankara yattı Dediler AMA Bizimki Yatmamıs Demekki Bidahaki aya evde bakım maaşı bilgiler için teşekkür ederim

Tekerlekli Sandalye