2022 Maaşımın konutta ödenmesini istiyorum. Bunun için ne yapmalıyım?

Britey

Üye
Üye
2 senedir 2022 maaşı alıyorum ne varki maaş zamanı gelince postanye gitmek çok ama çok zor oluyor duydumki bu maaşların konutta ödenmesi varmış benim maaşımında konutta ödenmesini nasıl sağlarım, zaten yürüyemiorum akülü arabamda yok bi ticari taksi geliyor götürüyor orada inmek çok zor iş bi kaç defa memur parayı arabaya getirdi ama genel olarak büyük sorun oluyor bir arkadaş bu siteden yaz dedi adresi verdi bir kaç ögrenmem gereken şey var sizden yardım bekliyorum

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Aşağıdaki dilekçeyi yazıp aşağıdaki adrese yollarsanız bundan sonra maaşlarınızı konutta alırsınız.

SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI
Pirimsiz Ödemeler Genel Müdürlüğü
Yaşlılar Sosyal Güvenlik Dairesi başkanlığı'na​

...........Sicil numarası ile 2022 kanun kapsamında maaş almaktayım, Kurumda bulunan raporumunda göz önüne alınıp ağır özürlü olmamdan dolayı maaşlarımın konutta ödenmesi gerektiğini ve tarafıma yazılı yanıt verilmesini arz ve talep ederim.

isim soyisim​
tarih​
tc kimlik numarası​
imza​
adres​

Dilekçenin gönderileceği adres: Pirimsiz Ödemeler Genel Müdürlüğü Tuna Caddesi No:7 Kızılay/ANKARA

Yalnız Kartal

Üye
Üye
benim maşım konutda ödeniyor hep geçiktirerek geliryor soruyorum hep sistemden kaynaklanıyor diyorlar ben inanmıyorum benim durumda olanlar vamı zamanında gelmesi için ne amam lazım bankaya ödemem var diyorum yne aynı

Yalnız Kartal

Üye
Üye
mehmet bey siz gelen postacıya rüşvet veriyormusunuz bazıları ben den istiyorlar

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Rüşvetmi?
Nasıl rüşvet ister yahu.

Yalnız Kartal

Üye
Üye
ben konutda ödemeyi 1ay önüce iptal ettirdim ssk gidib fakat e şifreden aylık bilgilerime baktığımda sadece bu ayıjnki görünüyor neden gecen ay almadığım aylık görünmüyor bilenlerden ricaediyorum

sekobaba

Üye
Üye
bende konutta alıyorum ama maaş döneminde şehir dişinda olacağım eve gelecekler beni bulamayacaklar pttden çekebilir miyim ? bu sorunun cevabını hiç kimse bilmıyor ptt de 144 de bilmıyor

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Sizi bulamazlarsa parayı geri postaneye iade eder postacı sizde gelince gider postaneden alırsınız

Tekerlekli Sandalye