2022 maaşımız kesildi

ferhan

Üye
Üye
Selam arkadaşlar oğlum bu ayın 19 unda 18 yaşına girecek çok şükür. Lâkin rapor çıkarmamız gerekiyor fakat şuan ki durumdan dolayı zaten randevuda alamıyoruz birde 2. Bir emre kadar raporlarımız geçerli olacaktı ama bizim için geçerlimi değildi neydi neden kesildi anlamadım. E devletten bakınca kapsam dışına çıktı yazıyor çünkü. Sydy gittim kapalı kapının önünde numaralar var asılı aradım düşürmek nerdeyse imkansız. Cimere yazsam 2 ay önce yazdığımın cevabı henüz ortada yok ne yapacam şaşırdım kaldım cidden

ferhan

Üye
Üye
Yani düşünüyorum da olacak şey değil cidden... zaten oğlum için nisan ayının ortasında başvuru yapacaktık vasilik için mart ayında başvuru yapacaktık. Bütün işlemlerimiz kaldı ben ve benim gibi bir sürü arkadaş vardır şimdi. Ama bize belirli bir süre vermeden kalkıp direk maaşımızı kesmek ne kadar mantıklı acaba allah için siz söyleyin

burak1978

Üye
Üye
hayırlı akşamlar Ferhan

2022 maaşınızın neden ve niçin kesildiğini Alo 144 Sosyal yardım destek hattını arayarak öğrenebilirsiniz

Alo 144 Sosyal Yardım Hattı hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç olmak üzere hafta içi 08:00 - 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Alo 144 - Sosyal Yardım Hatta sayfayı da sizler için paylaştım bakabilirsiniz

İyi akşamlar

Tekerlekli Sandalye