2022 maaşına başvurdum nerden takip edebilirim?

• Konuyu başlatan ENB ÜYESİ
  • Başlangıç tarihi
E

ENB ÜYESİ

Guest
2022 maaşının evraklarını tamamlayıp mal müdürlügüne verdim 1.5 ay oldu şimdi evraklarım nerdedir nasıl takip edebilirim cevaplarsanız sevinirim?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Evraklarınız tahmini olarak Ankara SGK ya ulaşmıştır siz aşagıdaki verecegim linke tıklayıp bakın bi kayıt varmı yokmu?

E

ENB ÜYESİ

Guest
evrak takip sayfasına baktım bilgilerim çıktı rapor saglık kuruluna gönderildi diyor diger yerlerde bilgi yok ne durumda evrakım lütfen yardımcı olun?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Evrakınız kuruma ualşmış ve sağlık kurulu raporunuz incelenmek üzere degerlendirilmeye alınmış odan eksiksiz çıkmasını ve diger işlemlerin ilerlemesini bekleyeceksiniz siz sürekli kontrol edin takip sayfasını oradaki degişiklikleri bize aktarın bizde yardımcı olalım

akifapdurrahman

Üye
Üye
Evrakınız kuruma ualşmış ve sağlık kurulu raporunuz incelenmek üzere degerlendirilmeye alınmış odan eksiksiz çıkmasını ve diger işlemlerin ilerlemesini bekleyeceksiniz siz sürekli kontrol edin takip sayfasını oradaki degişiklikleri bize aktarın bizde yardımcı olalım
Esim polis memuru ben ev hanimiyim bizde basvurabilir miyiz evladima daha kaliteli egitim aldirmak isterim yuzde 90 otizm.

LG-D855 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
[MENTION=22372]akifapdurrahman[/MENTION] 2022 engelli yakını almak için hanede kişi başı gelirin 483 tl yi geçmemesi gerekiyor. eşiniz memursa muhtemelen gelir kriterine takılırsınız.

Tekerlekli Sandalye