2022 Maaşında ne kadarlık bir artış olacaktır?

urfa_akbas

Üye
Üye
mrb arkadaşlar birkaç sorum olacak sizlere bu sorularla ilgili tecrübe veya bilgisi olan arkadaşların beni bilgilendirmesini rica ediyorum
Şuan %42 özürlüyüm ve 2022 maaşı alıyorum;
1: Bu yılki bütçe görüşmelerinde özürlüye zam varmı (ne kadar)?
2: ayrıca yakında evleneceğim bunun maaşımda olumlu bir etkisi olurmu?
cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
:eek:

sinandeniz

Üye
Üye
2013 yılı için 2022 aylıkları zammı hakkında yetkililerden açıklama henüz yok evlendiğiniz zaman olumlu yönde veya olumsuz yönde herhangi bir etkisi olmaz

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Çok inanılmaz bir artış olmaz 20-80 arası ya olur ya olmaz o konuda net birşey diyemem, ayrıca sinandeniz arkadaşımızında dediği gibi evlilikte bir sorun olmaz ancak evlendiğiniz eşin geliri yoksa sosyal güvencesi yoksa sorun olmaz varsa sıkıntılar doğabilir.

POLAT ALEMDAR

Üye
Üye
evlendiğin zaman maaşın kesilir.............evlendiğin zaman maddi durumunu devlet iyileşmiş sayıyor kardeşşşşşşşşşşş...zaten şu an araştırma var hakkımızda.....

gülümse_hayata

Üye
Üye
Evlendiğin zaman maaşın kesilir diye bir kural yok bunuda nerden çıkardınız bu tamamiyle sosyal güvencesi ve geliriyle alakalı bir durum.Şayet evlendiğiniz zaman eşiniz çalışıyor ise gelir düzeyinizde bir artış olacaktır ozaman sıkıntı olur eşiniz çalışmıyorsa gelir düzeyinizde değişiklik olmamışsa neden evlendiğiniz zaman maaşınız kesilsin yok böyle bir şey.

urfa_akbas

Üye
Üye
yok ya evleneceğim kişinin hiç bir geliri yok
bencede bir sorun olmaz çünkü benim himayeme girecek. o yüzden olmaz bişey bence

gülümse_hayata

Üye
Üye
Sorun yok ozaman 2022 maaşı hesaplaması eve giren gelir her ne ad altında olursa olsun giderler çıkarıldıktan sonra yani kira faturalar vb.. 115 tl geçmiyorsa sıkıntı etmeyin.

POLAT ALEMDAR

Üye
Üye
gülümse hayata adamı zorla evlendirecen ha ya maaşı kesilirse............bide sana bi sorum olucak interneti sen özürlü indirimi tarifesindenmi kullanıyon?

gülümse_hayata

Üye
Üye
servethalit
Evlenip evlenmemesi beni ilgilendirmez bir soru sormuş sizde evlenirsen kesilir demişsiniz. yok böyle birşey evleneceği kişi çalışmıyormuş gelirinde değişiklik olmayacakmış neden maaşı kesilsin. İnterneti indirimli kullanmıyorum bunu neden sordunuz.

POLAT ALEMDAR

Üye
Üye
İnterneti indirimli kullanmıyorum bunu neden sordunuz.bende indirimli kullanmıyordum ama fatura 71 ytl gelince kullanmaya karar verdim çünkü benimki sınırsız birde telefonla internet babamın üstüne problem var...babamı gönderdim telokama sormuş indirmli tarifeden yararlanmak istiyorum diye demişler oğlun kendi üstüne alırsa olur demişler telefonla interneti ....üstüme alınca bir sıkıntı olurmu acaba maaşım kesilirmi.....VARYA TTNETİN ÖZÜRLÜLERE İNDİRİMLİ TARİFESİ 45 YTL.....bundan haberiniz yokmu yoksa gülümse_hayata HNM...ŞİMDİDEN İYİ YILLAR SİZE.MUTLU NOELLER..happy new year.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Telefonu üzerine almakla 2022 maaşın kesilmez.

gülümse_hayata

Üye
Üye
İnterneti indirimli kullanmıyorum bunu neden sordunuz.bende indirimli kullanmıyordum ama fatura 71 ytl gelince kullanmaya karar verdim çünkü benimki sınırsız birde telefonla internet babamın üstüne problem var...babamı gönderdim telokama sormuş indirmli tarifeden yararlanmak istiyorum diye demişler oğlun kendi üstüne alırsa olur demişler telefonla interneti ....üstüme alınca bir sıkıntı olurmu acaba maaşım kesilirmi.....VARYA TTNETİN ÖZÜRLÜLERE İNDİRİMLİ TARİFESİ 45 YTL.....bundan haberiniz yokmu yoksa gülümse_hayata HNM...ŞİMDİDEN İYİ YILLAR SİZE.MUTLU NOELLER..happy new year.

Yapılan indirimden haberimin olmaması gibi bir durum söz konusu değildir çünkü haberleri çok yakın takip ederim sorunuza Halil bey cevap vermiş zaten ekten indirimli internet hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizede İyi seneler..

http://engelliler.gen.tr/f83/ttnetten-engellilere-ozel-indirim-12067/

serbetcimehmet

Üye
Üye

konuyu telekomdan araştırın arkadaşlar engelli olan evden kimin adına olursa olsun evde engelisi olan tarifeden yararlanabilecek diye duymuştum tabi doğruluğunu araştırın pazartesi bende araştıracağım

sinandeniz

Üye
Üye
birinci dereceden engelli yakınları indirimli engelli tarifesinden yararlana bilir yani babanız sizin engelli raporunuz veya engelli kimliğiniz ile müracaat ederek %25 lik engelli indirimi hakkından yararlanabilir illada sizin kendi üzerinize almanıza gerek yok interneti veya telefonu

Tekerlekli Sandalye