2022 Maaşında vasilik belgesi hangi halleder de istenilmektedir?

• Konuyu başlatan ENB ÜYESİ
  • Başlangıç tarihi
E

ENB ÜYESİ

Guest
Evdeki küçük kardeşim için 2022 maaşına başvurduk ama sgk bizden vasilik evrakı istedi vasilik evrakı nedir nerden alırız neden istenilmektedir bilgilendirirseniz sevinirim

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
18 yaş altında olanların mraccatlarını vasileri yaptıgındanböyle durumlarda vasi belgesi istenildigi gibi psikolojik rahatsızlıklardada vasi belgesi istenilir psikolojik rahatsızlıgı olan kişilerin imza atma yetkileri olmadıgındn 2022 evrakında oldugu gibi bütün resmi evraklarda vasisie ihtiyaç duyuldugundan bu belge istenilir belgenin temini mahkeme tarafından saglanmaktadır

E

ENB ÜYESİ

Guest
o zaman şimdi biz sgk dan gelen bu belgeyle mahkemeyemi başvurmalıyız

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Mahkeme o evrakla başvurmanız halinde size vasilik belgesi verirler, vasi belgesi almak için evrak olmadanda müraccat yapabilirsiniz

E

ENB ÜYESİ

Guest
ne kadar sürede alabiliriz tahmini olarak masrafı varmıdır varsa ne kadardır

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
2-3 ay bir süre içinde mahkemeye çıkar bu belgeyi alabilirsiniz tahmini rakam olarak şimdi adliye ile görüştüm 300-500 arası bir ücret masraf olmaktadır.

E

ENB ÜYESİ

Guest
Site adına yakışır bir şekilde hiç bir bilgiyi engellemeden bizlere aktaran bir site olmuş sizlere ve emeği geçen insanlara teşekkür ederim bugun bir avukata sormaya gittim 50 tl istedi benden sizin engelliler için böylesi önemli bilgileri engellemeden ve net olarak vermeniz gerekten beni çok derinden duygulandırdı teşekkür etsem az olur sizlere dua ediyorum allah yar ve yardımcınız olsun

Levent5757

Üye
Üye
Bildiğim kadarıyla sizin onun adına işlem yapabilmeniz için yaşını yazmamissiniz ya 18 yaşın altında yada zihinsel sorunları olmaliki vasi tayini istemisler

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Levent5757,

Çok eski tarihli bir soruya yanıt vermişsiniz. O üye çoktan vasilik kararı çıkarmıştır.

Tekerlekli Sandalye