2022 maaşının yeniden bağlanması

krc25

Üye
Üye
slm ben 2010 yılı ile 2013 şubat ayı arası 2022 maaşı alıyordum. 2013 şubat ayında adres değişikliğinden dolayı kesilmiş ben bunu mart aylığını almaya gittiğimde öğrendim(gerçi onu da alamadım) 2013 martında tekrar başvurdum. eylülün 15inde kabul edildiği bildiridi maaşımı aralık dönemin de alacakmışım. toplu para da vermediler :( acaba toplu para kalktı mı veya toplu para alabilir miyim? ( BİLGİSİ OLAN LÜTFEN YAZSIN!)

septik

Editör
Editör
15 Eylülde size kabul edildi dendiğine göre ekim itibari ile 2 aylık toplu ödeme artı maaşınız aralık ayı itibari ile ödenmesi gerekir.

krc25

Üye
Üye
yani toplu parayı aralık ayı maaşıyla verirler böyle mi demek istedimiz

septik

Editör
Editör
Büyük ihtimalle aralık maaşınızla birlikte verirler.

destiny07

Üye
Üye
adres değişikliğinden dolayı maaş kesilmesi şöylemi oldu başka bi sydv şubesine bağlı biyeremi taşındınız yoksa aynı sydv şubesine bağlı biyeremi taşındınız ?

krc25

Üye
Üye
adres değişikliğinden dolayı maaş kesilmesi şöylemi oldu başka bi sydv şubesine bağlı biyeremi taşındınız yoksa aynı sydv şubesine bağlı biyeremi taşındınız ?

evet 9 aylığına başka bir şehre gittim adresimi de oraya aldım.

destiny07

Üye
Üye
Hmm anladım maaşınız aralıkta ödenir büyük ihtimal

timsahmurat

Üye
Üye
öncelikle yeni üye oldum herkese merhaba :) aynı olay bende de oldu 2013 haziran ayında mmaş aldım eylülde gittiğimde maaş almaya maaşım kesilmiş hemen neden kesildiğini araştırdıktan sonra adres değişikliğinden kesilmiş maaşım öyle dendi adres değişikliği hazirandan önce yapıldı haziranda aldım eylülde yok kesildiğini öğrenerek tekar başvuru yaptım 14 eylülde dosyam incelenmek üzere ilgili yerde bulunuyomuş ma henüz gelen giden yok birde raporum süresiz yurt dışına adres değişikliği yapsam haberleri olur ozaman kessinler yurt içinde süresiz raporlardan niye maaş kesilir saçma değil mi???

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Adres değişikliği bildirmen gerekiyordu. Prosedör bu şekilde işliyor. Saçma yada değil.

Tekerlekli Sandalye