2022 maaşları edevlette güncellenmiş.

emir_t1

Üye
Üye
Mayıs 2021 Engelli maaşları e devlette güncellenmiştir.
Ama henüz ptt kurum ödemeleri kısmında görülmüyor.
Pandemi yardımı da görünmüyor.
Belki ilerleyen saatlerde pandemi yardımı da 2022 maaşı gibi edevletteki ptt kurum ödemeleri bölümünde görülür.

emir_t1

Üye
Üye

Engelli ve yaşlı aylığı alanlarada pandemi yardımı yapılacakmış.
Bakan açıklamış.

emir_t1

Üye
Üye
Ayın 5 i saat sabah 6 itibarı ile 2022 maaşı ve pandemi yardımı yatmamıştır.
Normalde ayın 6 sında alırım.
Erken ödeme yok.
Belkide erken saatlerde henüz yoktu.

Suffle

Üye
Üye
Annem her ayın 5'inde maaş alıyor.

Annemin 2022 maaşı bile yatmamış.

Şimdi göz doktoruna kontrole gidiyorum otobüs durağının ordaki atm den baktım değil 1100 lira normal maaş bile yoktu hesapta.

emir_t1

Üye
Üye
Annem her ayın 5'inde maaş alıyor.

Annemin 2022 maaşı bile yatmamış.

Şimdi göz doktoruna kontrole gidiyorum otobüs durağının ordaki atm den baktım değil 1100 lira normal maaş bile yoktu hesapta.
Aynen.
Bankamatikte yaşlılık maaşı alan biri vardı, onununda ödeme günü bugünmüş. Ama maaşı henüz yatmamıştı.
Bu sabah bana ptt den bir sms geldi, engelli ve yaşlı maaşları, en kısa sürede konutunuz da teslim edilecek diye.
Bakalım ilerleyen saatlerde ne olacak.

Suffle

Üye
Üye
Ee hani sadece kartı olmayanların evine teslim edilecekti. Ne gerek var ki böyle bir şeye anlamadım. Ömrümde ilk kez eczaneden borç ilaç aldım. 5 mayısta ödeyeceğim dedim. Bugün ödeyemezsem rezil rüsva olurum ?

Suffle

Üye
Üye
Hastaneden eve döndüm. Annemin maaşı yatmış. Benim günüm yarın benimki de yatmış. Ama 1100 lira ikimizden birine yatmamış...

emir_t1

Üye
Üye
Hastaneden eve döndüm. Annemin maaşı yatmış. Benim günüm yarın benimki de yatmış. Ama 1100 lira ikimizden birine yatmamış...
Müjden için sağol.
Şimdi verilmeyecek diye arıza olanlar konuşsun bakalım.
:)

Özge52

Üye
Üye

Erkancan3434

Üye
Üye
Ne kadar yalan konuşuyorsunuz anlamıyorum elinize ne geçiyor bir yazmis yok ben iki maaş çektim para yatmış diğeri bende çektim hiç bir ile 2022 ne engelli nede yaşlı aylıkları yatmadı size nasıl yatırdılar anlamadim burası sohbet yeri değil
Türkiyenin hiç bir yerine ne engelli aylığı nede 2022 kapsayan hiç bir para kimseye yatmadı söyleyenler muhabbet olsun diye yazıyorsun

Erkancan3434

Üye
Üye
Çünkü Türkiyenin hiç bir yerine 2022 ait hiç bir ödeme yapılmamış demekki sadece Ankara personeli çalışıyor diğerleri yatıyor sanırım

Erkancan3434

Üye
Üye
E devlet iki gündür ptt sorgulama zaten çökmüş durumda ortaya insanlara 1100 TL yardım yapicaz diye açıklama yaparlar engelli vatandaşın 5 sinde sabah 8 hesabınta olan parayı yaptırmazlar tebrik ediyorsun

emir_t1

Üye
Üye
Gittim bankamatiğe baktım, para yok.
Normalde ayın 6 sında maaşı alırım.
Neyse yarın bakarız artık.
Sende yatmıştır ama.
Sana yardım parası vermeme sebepleri belki annen yardım parasını aldığı içindir.
Bakalım, bugün maaş alanlar yazarlar.

emir_t1

Üye
Üye
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından, tam kapanma sürecinde ihtiyaç sahibi hanelere destek olmak için ‘Tam Kapanma Sosyal Yardım Programı’ adı altında yeni bir yardım programı başlatılmıştır. e-Devlet Kapısı üzerinden daha önce yapılan başvurulara göre, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarınca, salgın nedeniyle dönemsel ihtiyaç sahibi olduğu değerlendirilmiş olan ve hak sahipliği kriterleri devam eden hanelere, Tam Kapanma Sosyal Yardım Programı ile herhangi bir başvuruya gerek olmaksızın, hane başı 1.100 TL tutarında ‘Tam Kapanma Sosyal Yardım Programı’ ödemesi hazırlanmıştır.
Daha önce Pandemi Sosyal Destek Programı kapsamında e-Devlet Kapısı üzerinden alınan başvurularda banka hesap bilgisi bulunan kişilerin banka hesaplarına, başvurularında banka hesap bilgisi bulunmayanların ise PTT kartlarına Tam Kapanma Sosyal Yardım ödemeleri 05.05.2021 tarihinde yatırılacaktır. Hem banka hesap bilgisi bulunmayan, hem de PTT kart kullanmayan kişilerin ise destek ödemeleri PTT ve Vefa Sosyal Destek Gruplarınca Ramazan Bayramına kadar konutlarına teslim edilecektir.
Tam Kapanma Sosyal Yardım Programı hak sahibi olan kişiler, 05.05.2021 tarihinde, e-Devlet kapısı üzerinden Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının “Sosyal Yardım Bilgileri Sorgula” başlıklı hizmetinden hak sahipliği durumlarını görüntüleyebilecektir.

Edevlette bu yazı var, ama herhangi bir ödeme bilgisi bende yok.​

Erkancan3434

Üye
Üye
Emir bey normalde ben her ayin 5 sabah 9 hesabıma engelli maaşım yatardi saat 12 olmuş halen hesapta para yok abicim bunlar insanlarla kafa buluyorlar
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından, tam kapanma sürecinde ihtiyaç sahibi hanelere destek olmak için ‘Tam Kapanma Sosyal Yardım Programı’ adı altında yeni bir yardım programı başlatılmıştır. e-Devlet Kapısı üzerinden daha önce yapılan başvurulara göre, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarınca, salgın nedeniyle dönemsel ihtiyaç sahibi olduğu değerlendirilmiş olan ve hak sahipliği kriterleri devam eden hanelere, Tam Kapanma Sosyal Yardım Programı ile herhangi bir başvuruya gerek olmaksızın, hane başı 1.100 TL tutarında ‘Tam Kapanma Sosyal Yardım Programı’ ödemesi hazırlanmıştır.
Daha önce Pandemi Sosyal Destek Programı kapsamında e-Devlet Kapısı üzerinden alınan başvurularda banka hesap bilgisi bulunan kişilerin banka hesaplarına, başvurularında banka hesap bilgisi bulunmayanların ise PTT kartlarına Tam Kapanma Sosyal Yardım ödemeleri 05.05.2021 tarihinde yatırılacaktır. Hem banka hesap bilgisi bulunmayan, hem de PTT kart kullanmayan kişilerin ise destek ödemeleri PTT ve Vefa Sosyal Destek Gruplarınca Ramazan Bayramına kadar konutlarına teslim edilecektir.
Tam Kapanma Sosyal Yardım Programı hak sahibi olan kişiler, 05.05.2021 tarihinde, e-Devlet kapısı üzerinden Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının “Sosyal Yardım Bilgileri Sorgula” başlıklı hizmetinden hak sahipliği durumlarını görüntüleyebilecektir.

Edevlette bu yazı var, ama herhangi bir ödeme bilgisi bende yok.​
Birak yardımı abi normal maaşı bile yatirmadilar e devlet ptt kurum ödemelerine giriş yapmıyor normalde 5 ödeme olacakti diye yazıyordu ama yok personelin keyfine kalmış ben onları çok iyi tanırım 2 milyon haneye yardim edicez diyorlar emin ol en fazla 500 600 bin kişiye yardım ulaşıyor

Tekerlekli Sandalye