2022 maaşlarına zam gelmedimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehmet.00

Üye
Üye
Maaşlara zam gelmedimi

fener1982

Üye
Üye
2022 maaşlarına ocak ayın da zam gelecek.Ne kadar bi zam geleceği 3 ocakta belli olacak. Ama en az %12.76 zam gelecek maaşlara. Bu oranda zam gelecek olursa %40 ile %69 olanlar 490 tl alacaklar. %70 ve üzeri olanlar ise 733 tl alacaklar. Kesin rakamlar için kasım ve aralık enflasyon rakamlarının açıklanmasını bekleyelim.

Mehmet.00

Üye
Üye
2022 maaşlarına ocak ayın da zam gelecek.Ne kadar bi zam geleceği 3 ocakta belli olacak. Ama en az %12.76 zam gelecek maaşlara. Bu oranda zam gelecek olursa %40 ile %69 olanlar 490 tl alacaklar. %70 ve üzeri olanlar ise 733 tl alacaklar. Kesin rakamlar için kasım ve aralık enflasyon rakamlarının açıklanmasını bekleyelim.
Yine kurtarmaz bari 1000 tl olsaydi

Mehmet.00

Üye
Üye
Buna da şükür. Bu parayı da alamayanlar var
Yaw kardeşim akıllı olun biraz 433 500 tl kime yeter bekar adama ıyidir sigara parası çıkar aileye yetmez o para engelli evli bir çocuklu aileye 2 bin de yetmez 4 kişilik aile farz et 2 engelli maaşı olsa bile zor

haykolik

Üye
Üye
Yani ocak ayında mı 2022 engelli maaşlarını zamlı alacagız

mehata19

Üye
Üye
Yaw kardeşim akıllı olun biraz 433 500 tl kime yeter bekar adama ıyidir sigara parası çıkar aileye yetmez o para engelli evli bir çocuklu aileye 2 bin de yetmez 4 kişilik aile farz et 2 engelli maaşı olsa bile zor

Mehmet biz ya da şahsen ben kendi adıma akıllı olamıyorum.Akıllı olun ne demek ya?1000 TL kurtarmazmış beyimizi.Vah vah ne yapsak acaba.

fener1982

Üye
Üye
Asıl sen akıllı ol mehmet 00. Sözlerine dikkat et.Ben de biliyorum bu kadar para ile geçinilmeyeceğini. Ben bu parayı da alamayanlar var derken maaşı kesilenleri kastetdim gerizekalı. Bu arada teşekkürler mehata 19 görüşlerin ve düşüncelerin için.

haykolik

Üye
Üye
septik abi ocaktamı alacagız zamlı maaşlarımızı birde abi oglum 01 01 2019 da 18 yaşına giriyor sydv bildirmelimiyiz yoksa otomatikmenmi sisteme giriyor oglum yüzde 70 raporu var sürekli şimdi 18 yaş altı oldugu için 433 tl alıyor ocakta farklımı olacak maaşı vereceniz cevaplar için teşekkür ederim

Mehmet.00

Üye
Üye
Asıl sen akıllı ol mehmet 00. Sözlerine dikkat et.Ben de biliyorum bu kadar para ile geçinilmeyeceğini. Ben bu parayı da alamayanlar var derken maaşı kesilenleri kastetdim gerizekalı. Bu arada teşekkürler mehata 19 görüşlerin ve düşüncelerin için.
Psikiyatriye görün ihmal etme kendini

fener1982

Üye
Üye
Asıl sen görün psikoloğa gerizekalı mehmet 00. Akıllı ol senin aklını alırım. Yazdıklarına dikkat et. Gerizekalı bu parayı bulamayanlar da var. Bu maaşı olmayıpta Ailesinden harçlık almakta olanlar var. Anladın mı gerizekalı. Sen bu parayı beğenemiyorsun ya az buluyorsun ya ne kadar para keser söyle. Önce kanaatkar olmayı bil. Şükretmeyi bil.

septik

Editör
Editör
septik abi ocaktamı alacagız zamlı maaşlarımızı birde abi oglum 01 01 2019 da 18 yaşına giriyor sydv bildirmelimiyiz yoksa otomatikmenmi sisteme giriyor oglum yüzde 70 raporu var sürekli şimdi 18 yaş altı oldugu için 433 tl alıyor ocakta farklımı olacak maaşı vereceniz cevaplar için teşekkür ederim

2022 Engelli maaşları bildiğiniz üzere memur maaş zammına endekslidir, dolayısı ile ocak ayının üçünde zam oranları netleşecek, büyük ihtimalle maaşların ödeme zamanına denk geldiği için ocak ayında zamsız yatar, zamlı maaşla birlikte zam farkları şubat ayında toplu olarak ödenir.

Oğlunuzun 2022 maaşı 18 yaşını doldurunca kesilir, tekrar işlemleri baştan yeni müracaat gibi yapmanız gerekebilir. Siz isterseniz elinizdeki mevcut sağlık raporu ile henüz 18 yaşını doldurmadan sydv na giderek diğer işlemleri başlatmaya çalışın, gerçi henüz 18 yaş altında olduğu için işlem yapmayabilirler ama hiç olmassa erkenden diğer eksik evrakları hazırlamış olursunuz.

Mehmet.00

Üye
Üye
Asıl sen görün psikoloğa gerizekalı mehmet 00. Akıllı ol senin aklını alırım. Yazdıklarına dikkat et. Gerizekalı bu parayı bulamayanlar da var. Bu maaşı olmayıpta Ailesinden harçlık almakta olanlar var. Anladın mı gerizekalı. Sen bu parayı beğenemiyorsun ya az buluyorsun ya ne kadar para keser söyle. Önce kanaatkar olmayı bil. Şükretmeyi bil.
Emsalim değilsin taviz vermeye değmezsinde yola devam zihniyetinle

fener1982

Üye
Üye
Evet benim zihniyetim "yola devam "peki ya senin zihniyetin ne gerizekalı mehmet 00. Ben söyleyim mi senin zihniyetini "istemezük" zihniyeti. Sen ve senin zihniyetinde olanlar acaba bu ülke için ne yaptınız. Bu ülke için nereye bi taş üstüne taş mı koydunuz.tam tersi yapılanları eleştirmekten başka ne yaptınız.Eğer sen de biraz onur gurur varsa o beyenmedin parayı almazsın. Ama nerde sende o onur ve gurur. Aldın mı gerizekalı mehmet 00 cevabını yoksa devam edeyim mi.

Mehmet.00

Üye
Üye
Evet benim zihniyetim "yola devam "peki ya senin zihniyetin ne gerizekalı mehmet 00. Ben söyleyim mi senin zihniyetini "istemezük" zihniyeti. Sen ve senin zihniyetinde olanlar acaba bu ülke için ne yaptınız. Bu ülke için nereye bi taş üstüne taş mı koydunuz.tam tersi yapılanları eleştirmekten başka ne yaptınız.Eğer sen de biraz onur gurur varsa o beyenmedin parayı almazsın. Ama nerde sende o onur ve gurur. Aldın mı gerizekalı mehmet 00 cevabını yoksa devam edeyim mi.
Maaşım yok rahat ol

mehata19

Üye
Üye

Fener1982 bu ne muhabbettir ya.Burasını köy kahvesine çevirdin.Bu sitede çocuklarda var bayanlarda.Nedir bu ya gerizekalı aptal muhabbeti?Ayıptır.Katagöri yöneticileri susturun artık lütfen böyle adapsız muhabbetleri.Çocuklarımızda okuyor ayıptır

mehata19

Üye
Üye
mehmet00 yazıyor sende aynı onun gibi iniyorsun çocuklarımız okuyor buraları

fener1982

Üye
Üye
Mehata19 inliyorsun da ne demek. Bak biraz düzgün konuş. Kimler inler sana öğretmemi istermisin. Ben hayvanmıyım ki inleyeceğim. Bak ben seni bi inletirim o zaman görürsün inlemeyi. Konuşmalar hoşuna gitmiyorsa site girmezsin okumazsın o kadar. Tamam mı düzgün konuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye