2022 Maaşlarında adres değişikliği otomatik olarak sisteme düşüyor

ferhan

Üye
Üye
slm arkadaşlar...Ben oğlumun 2022 maaşını alıyorum ve Adres değişikliğimi sosyal dayanışma ve yardımlaşma vakfına bildirmek için nüfus dairesine gittim.sosyal dayanışma için ikametgah istediğimi söylediğimde gerek olmadığını ve onların direk bilgisayarına adresimizin düştüğünü söyledi..fakat ben tekrar geri gelmemek için yanımda bulunsun diye yine de aldım ikametgahımı ve sosyal dayanışmaya gittim..ordaki bayan personele adresim değişti ve bildirmek istediğimi söyledim.sadece kimliğimi aldı verin güncelleyelim dedi.Bilgisayarına bakınca Adresimi söyledi bende evet orda ikamet ediyorum dedim..nüfus dairesinden alıdığım ikametgahı istemedi ve mart ayında maaşını alırsın dedi... kurum değişikliği nedeniyle bizden yeni rapor veya ayrıyeten bir evrak isteyecekmisiniz dediğimde hayır dedi... bu bilgiyi edindim ve sizinle paylaşmak istedim..edişeyliydim ve kafamdaki soru işaretlerinden kurtuldum..sizde rahat olabilirsiniz... iyi günler

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Yani sadece syd ye gidilerek adres değişikliğinin yapıldığını bunun içinde güncelleme yapmalarınınmı istenmesi gerekiyor?

halil3333

Üye
Üye
doğru ya güncelleme istemıslerdır azad21 nıcklı kısıde aynısı soylemıstı ama ben aradıgımda syvd yı yenı rapor cıkarcaksın dedı ayrıca kesıldı maaşlarınız dedı demekki her sydv dogru bılgı almıs degıl yada arıza cıkmasın dıe yenısını ıstemekteler ....

sinandeniz

Üye
Üye
türkiyenin buda başka bir örneyi türkiyede her memur kendi kafasına göre işlem yapıyo bir memur şunu bunu getir derken diğer başka bir memur hiçbir evrak istemeden tık tık işlemini yapıyo gerçi memurlarıda bazan hoş görmek lazım hergün neredeyse bir kanun yasa müfredat değişmekte adamlar birini ezberlemeden bir başka yasa madde çıkıyo :)

dua20

Üye
Üye
Yani sadece syd ye gidilerek adres değişikliğinin yapıldığını bunun içinde güncelleme yapmalarınınmı istenmesi gerekiyor?
kaymakanlık raporumu geri cevirdi bulundugum adreste en az 6 ay kalmamı sonra kaymakanlık toplantıoya girerek inceleme yapması laızmmış diye raporumu geri verdiler adresim afyon sandıklı ama ısparta keciborluda cıkıyor ama 2 aylık oturmamamıza ragmen SYD KABULE ETMEDİ ESK İ ADRESİME GERİMİ DÖNEYİM

Tekerlekli Sandalye