2022 Maaşlarının kesilmemesi için herkes elinden geleni yapsın

hatac

Üye
Arkadaşlar bildiğiniz bütün tv kanallarına, bütün haber sitelerine her yere e-mail atın, bu utanmazlar ciddi ciddi yüzbinlerce insanın maaşlarını ellerinden alacaklar. Şimdi haberi show radyoda da dinledim. Sosyal bir patlama, sosyal bir olay bu, kimse markete gidip ekmek aldığım parayı benden alamaz

alfa1

Üye
Üye
Bu maaşlar Kazanılmış haktır. Hakların ellerinden alınması bir suçtur. bütün maaşı kesilenler toplanıp, bir avukat tutup mahkemeye başvurmaları için çalışmalar başlatılmalı.

hatac

Üye
Bu maaşlar Kazanılmış haktır. Hakların ellerinden alınması bir suçtur. bütün maaşı kesilenler toplanıp, bir avukat tutup mahkemeye başvurmaları için çalışmalar başlatılmalı.

Tamam ne gerekiyorsa yapalım, burdan toplanalım, kaç paraysa üç beş kuruş paramız var zaten bir avukat bulalım kendimize, basında da haber olsun rezil edelim bunları, ne demek ya inanın ki ben o paralarla ekmek peynir alıyorum, şu anda sadece geçen maaşımdan kalan 100 tl param var şimdi ben zengin mi oluyorum da benim maaşımı kesiyorlar, kalan bu son yüz tl mi de vermeye hazırım avukat tutmak için veririm yani, bu sitede konuyla ilgili bir bölüm açılsın sadece bu konuyla ilgili

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Arkadaşlar kampanyayı daha geniş bir potansiyele yaymaya gayret edersek o zaman ses getirici olur.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
İşte size kampanya işte size site, herkes 3 arkadaşına mail attırsa bu iş düzelir, bu iş için bir site kurmak bana "memleket meselesi" filmini hatırlattı, adam solugu hapiste aldı:)

hatac

Üye
İşte size kampanya işte size site, herkes 3 arkadaşına mail attırsa bu iş düzelir, bu iş için bir site kurmak bana "memleket meselesi" filmini hatırlattı, adam solugu hapiste aldı:)

Ben ücretsiz temalarla site açma konusunda uzmanım zaten host fiyatları 20 tl falan, site açmak çok pahalı olduğu için ben bu işleri kendim öğrenmeye karar verdim, konuyla ilgili site açarım ben yakında

sinandeniz

Üye
Üye
tüm tv lere mail atmak ok de bir kanal üzerine yoğunlaşılırsa daha etkili olur ben bizim sesimizi duyuracak kanal ve program olarak fox tv fatih portakal çalar saat programını öneriyorum ben tabi her sabah mesaj yolluyorum fox a faceden olsunn twitır dan olsun türkiye sesver.com olsun fatih portakal a tabi benim sesim tek olarak cılız birleşerek sesimizi kalınlaştırırsak daha etkili olur duyulmasında

M

mavibalina2012

Guest
Hatac konuyla ilgili site açma fikri nereden çıktı, sitede bu konu saatlerce işlenirken bir de ayrı ayrı bölünüp ayrı ayrı siteler mi açalım...Yazmak istedikleriniz varda engellendimi ki konuyu ayrı platforma taşımaya gerek duydunuz...Bu konu başka bir başlık altında takip edilirken siz yeni başlık açmışsınız zaten bir de bu konu için yeni site açmak bence oldukça gereksiz bir atılım olur...Madem bu konudaki bilgisayar bilginize güveniniz tam o vakit bilgilerinizi mevcut sitelere destek olarak kullanırsanız bu sizin içinde bizler içinde daha faydalı olur...Parçalanmak yerine her zaman birleşmek çok daha mantıklı yoldur...

hatac

Üye
Hatac konuyla ilgili site açma fikri nereden çıktı, sitede bu konu saatlerce işlenirken bir de ayrı ayrı bölünüp ayrı ayrı siteler mi açalım...Yazmak istedikleriniz varda engellendimi ki konuyu ayrı platforma taşımaya gerek duydunuz...Bu konu başka bir başlık altında takip edilirken siz yeni başlık açmışsınız zaten bir de bu konu için yeni site açmak bence oldukça gereksiz bir atılım olur...Madem bu konudaki bilgisayar bilginize güveniniz tam o vakit bilgilerinizi mevcut sitelere destek olarak kullanırsanız bu sizin içinde bizler içinde daha faydalı olur...Parçalanmak yerine her zaman birleşmek çok daha mantıklı yoldur...

Ne kadar çok sitemiz olursa o kadar güçlü oluruz diye düşündüm, ben zaten son paramla siteyi açtım bile biraz joomla bilgim var açtım site normal site yani böyle forum sitesi değil, amacı reklam falan değil sitenin linki aşağıdadır

http://engelliler.in/joomla16/

Tekerlekli Sandalye