2022 ptt kart

haykolik

Üye
Üye
Arkadaşlar dogum tarihinin sonu 9 olupta ptt kartla 2022 maaşları alan varmı ninemin sonu 9bugün alması gerekmiş ptt karta yatmamış

osmaniye 80

Üye
Üye
Benimde kardesimin dun du ama kartlara para yatmadi sistem coktü dediler dun tc sine yatmis karta deyil bugun vekaletnameyle icerden cekecem sizinde bugun ama yatmazsa karta sizde normal cekmenin caresine bakin bence

SM-A710F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

yunus bozan

Üye
Üye
Arkadaşlar dogum tarihinin sonu 9 olupta ptt kartla 2022 maaşları alan varmı ninemin sonu 9bugün alması gerekmiş ptt karta yatmamış

kardeşim ninenin e devlet şifresi varsa ordan bakabilirsin yoksa ptt müşteri hizmetlerini arayıp gerekeni anlatıp onlarda söylerler ninenin hesabında para varmı yokmu diye kolay gelsin.

haykolik

Üye
Üye
kardeşim ninenin e devlet şifresi varsa ordan bakabilirsin yoksa ptt müşteri hizmetlerini arayıp gerekeni anlatıp onlarda söylerler ninenin hesabında para varmı yokmu diye kolay gelsin.

abi tc sine yatmış maaşı ama ninem yatalak oldugu için maaşını çekemiyor herzaman karttan çekiyordu ama kartına bakmışlar karta yatmamış bu konuda ne yapmamız lazım acaba ilerki zamanlarda yatarmı nereyi aramamız lazım

yunus bozan

Üye
Üye
abi tc sine yatmış maaşı ama ninem yatalak oldugu için maaşını çekemiyor herzaman karttan çekiyordu ama kartına bakmışlar karta yatmamış bu konuda ne yapmamız lazım acaba ilerki zamanlarda yatarmı nereyi aramamız lazım

o halde kardeşim sana önerim ptt müşteri hizmetlerini ara derim bana anlattığın gibi müşteri hizmetlerinede aynen aktar onlar karta neden geçmediğini söylerler ve belkide kartın güncellenmesi gerekiyordur en son ihtimalde şu olabilir bildiğim kadarı ile yatalak hastalar için en yakın ptt memuru eve gelmeye mecburmuş diye duydum herşeyi dene eger olmaz ise mecburen bir taksi çağırıp nineyi yavaşça taksiye bindirceksin ptt onunde bekler taksi memur kalkar gelir ödemeyi yapar ordanda eve umarım bunlara gerek kalmadan hallolur kolay gelsin kardeşim

haykolik

Üye
Üye
Sağolasın yunus abi allah razı olsun başka ptt matikten 2022 maaşı çekemeyen varmı arkadaşlar birde hafta sonu geldi acaba pazartesi yatarmı acaba ptt karta

osmaniye 80

Üye
Üye
Sağolasın yunus abi allah razı olsun başka ptt matikten 2022 maaşı çekemeyen varmı arkadaşlar birde hafta sonu geldi acaba pazartesi yatarmı acaba ptt karta
Benim 2 kardesim var birinin dundu hesaba gecmedi birinin bugundu oda gecmedi ama bugun dun alaninki gecti kartla cektim o kardesim yatalakti diyerininki bugun olan gecmedi o yuruyebiliyor goturup icerden cektim pazartesi tekrar bak gecikmeli guncelliyor karta olmazsa ptt gorus pazartesi

SM-A710F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

haykolik

Üye
Üye
Arkadaşlar tamam akşam saat 7 de çektik ninemin maaşını herkese teşekkür ederim

gezegen

Üye
Üye
2022 engelli maaşını çektim darısı diğer alamayan arkadaşlara

Tekerlekli Sandalye