2022 TEMMUZ-OCAK DÖNEMİ ELEKTRİK DESTEĞİ HK.

Alp2754

Üye
Üye
Merhabalar,

2022 temmuz enflasyon farkı sonrası yeni indirim miktarı ne oldu, bilen var mı arkadaşlar?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
216 şuan ancak kişi sayısına göre degişebiliyor, en azından benim yararlandığım rakam bu evdeki yaşayan kişi durumuna göre farklılık gösterebiliyor

anatomie

Üye
Üye
Merhabalar,

2022 temmuz enflasyon farkı sonrası yeni indirim miktarı ne oldu, bilen var mı arkadaşlar?
Valla efendim biz toplam evdeki bende dahil 3 kişi için Ağustos 2022 ayında net olarak 144,55 TL elektrik desteği almıştım.

Bilgilerinize arz ederim efendim saygılarımla

Erkancan3434

Üye
Üye
Valla efendim biz toplam evdeki bende dahil 3 kişi için Ağustos 2022 ayında net olarak 144,55 TL elektrik desteği almıştım.

Bilgilerinize arz ederim efendim saygılarımla
bu miktar aylık olarak mi bizde 3 kişiyiz aynı aldık ne kadar süre bu yardım yapılacak bilginiz var mi doğal gaz için de var mi

anatomie

Üye
Üye
bu miktar aylık olarak mi bizde 3 kişiyiz aynı aldık ne kadar süre bu yardım yapılacak bilginiz var mi doğal gaz için de var mi
Evet efendim bu tutar evde birlikte kalan 3 kisiilik içindir vede her ay düzenli olarak ödenir aybaslarindan itibaren zaten edevlettede sosyal yardımlar bilgisi kısmından da görebilirsiniz efendim.

Yalnız doğalgaz durumu biraz farklidir efendim doğalgaz yardımları yaşadığınız bölgeye göre yani Akdeniz Karadeniz vs. Falan değişir yardım miktarları ve senede 2 dönemde toplu olarak yatırılmaktadır diye biliyorum ben efendim ama yinede doğalgaz yardımı hakkında detaylı bilgiyi öğrendiğimde yazarim size yine efendim tskler

En derin saygılarımla

Tekerlekli Sandalye