2022 Toplu ödeme Vergi Borcundan bloke oluyormu?

ankilozanspondilit

Üye
Üye
Toplu ödeme alan arkadaşlar yada bilgisi olanlar.Böyle bir uygulama varmı.Vergi borcu kesintisi yaparlarmı?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
2022 Maaşına haciz konulamaz ancak bankaya kurumun gönderdiği hesabtaki paraya el koyarlarmı pek sanmıyorum bu konuda birşey dersek yanıltıcı olmuş oluruz ancak neticeyi ilerde siz paylaşırsanız bizlerde bilgi edinmiş oluruz benim şahsi fikrim toplu paranızı alırsınız el koymazlar.

sevecen53

Üye
Üye
hayır kardeş hiç bir şekilde 2022 maaşına el konulamaz,bende alıyorum bu ptt kartları cıkardığı zaman bankaya olan borcum karşılığında maaşımı kesdiler olayı araştırdım o esnada ne banka ne resmi kurum maaşa haciz koyamadığını öğrendim,sonrasında olayın üstüne gidince meğer ptt benım ptt kartına işleme yanlış sokmuş hesap kartı olarak gözüküyordu maaş kartım sonrasında düzelttiler icra müdürlüğüne kağıdı verdim ve haciz kaldırıldı..tabiki o ayki maaşı bankadan geri alamadım ama ptt müdürünün cebinden aldım :) kısasa kısas herkes işini adam gibi yapıcak dimi..

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Anladım kurumda çıkıp sen yanlış işlem yaptın düzel deyince böyle düzeltiyorlar iş hakkı arama işidir tebrik ederim

Tekerlekli Sandalye