2022 yeni yönetmelik falan yok?

AZAD21

Üye
Üye
arkadaşlar 2022 maaşı alanlar içini ferah tutsun yeni yönetmelik falan yok bizzat sydv veye gidip araştırdım birebir konuştum onlarla? böyle bir yönetmeliğin olmadığını söylediler. şuan için 2022 maaşı alanlar

ilyaskirmanci

Üye
Üye
nasıl yani evde bakım maaşları gelir olarak sayılcaktı yeni yönetmelikte öyle bir şey yokmu şimdi kesin bir bilgi mi bu ?

muntada al ansar

Üye
Üye
azad arkadaşım olsada sana var derlermi ben aile ve sosyal pol bakanın yaptığı açıklamyı hatırlıyorum raporlada değişiklik üzerine çalışıyoruz artık orana göre değil hastalığın kişiye nasıl mani olduğuna göre rapor verilecek diye bir açıklama yapmıştı , ne oldu yani bu konular birden rafamı kaldırıldı , hani 2022 konusunda hane ziyaretleri olmuyacaktı 2022 için hane ziyaretleri çoktan başladı çıkan yönetmelik izdihama , kargaşaya sebebiyet vermesin diye bir süre açıklamazlar varsa yenilikler bekle görürüz ama her şey yolunda sanma

septik

Editör
Editör
Azad kardeşim attığım linki aç sonra pc den yazdır http://engelliler.gen.tr/f7/2022-sayili-kanuna-gore-aylik-baglanma-yonetmeliginde-degisiklik-18198/ senin bizat gidip konuştuğun sydv memurun önüne koy bakalım ne diyecek. Seni başlarından savıyorlar anlayacağın.

Yönetmelik 2022 almakta olanlar dahil sosyal incelemeleri 2015 yılı sonuna kadar bitirelecektir diyor bu incelemeler seçim öncesi oy kaybını önlemek adına 01.07.2015 tarihinden itibaren başlayacaktı.

Belki kısa süre içersinde erken seçim olması ihtimaline karşı ya incelemeler ağırdan alınarak yapılıyor, yada hükümetin baskın olduğu bölgelerde oy kaybı riskine girmemek için henüz incelemeler başlanmadı, bir ihtimalde temmuz 2015 ten itibaren incelemeler tam hızıyla başladıysada sydv lerin gelir testi hesaplamaları uzun zaman aldığından kısa süre içersinde büyük kitlelerin maaşları bir anda kesilmemiş olabilir.

Tekerlekli Sandalye