2023 Eylül Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UGUR89

Moderator
Her ay olduğu gibi 2023 Eylül ayı içinde bakım maaşının hangi illerde yatıp yatmadığını bu konu altında paylaşacağız arkadaşlar. Herkese iyi forumlar.

Neyin var neyin yok herseyin raiş bedeli gelire eklenecekmiş.ben ay başında şehir dışına çıkmak için izin almaya gittiğimde sordum söylediler bu ay bize evde kontrole gelecekler istiycekleri evraklar bakalım neler olacak
rutün kontrol canını sıkma il neresi

Arkadaşlar 18 yaş altı kızlarım için ağustos ayının 17sinde Sgk'ya bez ödemesi için başvuru yaptım sizce bu ay bize bez parası yatarmı ayrıca kızlarımın bez ödemesini e devlette nasıl görebilirim

TOPLU SÖZLEŞME ZAMMI BELLİ OLDU!
2024-25 yıllarındaki maaşlarına zam oranları netleşecek. Belirlenecek oranlar 65 yaş aylığı, engelli maaşı ve evde bakım maaşları üzerinde de etkili olacak. Böylece 8 milyondan fazla kişiyi ilgilendiren oranlar ise resmen duyuruldu.
2024'ün ilk altı ayında yüzde 15, ikinci altı ayında yüzde 10, 2025'in ilk altı ayında yüzde 6 ve ikinci altı ayında yüzde 5 zam yapılacak.
0

OCAK DÖNEMİ %44,42'LİK ZAM ORANINA GÖRE MAAŞ ZAMMI
EVDE BAKIM DESTEĞİ
Eski:
5.098
Yeni: 7.363
.sizce dogrulugu varmı yenı senenın zammı

2024-25 yıllarındaki maaşlarına zam oranları netleşecek. Belirlenecek oranlar 65 yaş aylığı, engelli maaşı ve evde bakım maaşları üzerinde de etkili olacak. Böylece 8 milyondan fazla kişiyi ilgilendiren oranlar ise resmen duyuruldu.
2024'ün ilk altı ayında yüzde 15, ikinci altı ayında yüzde 10, 2025'in ilk altı ayında yüzde 6 ve ikinci altı ayında yüzde 5 zam yapılacak.
0

EVDE BAKIM DESTEĞİ
Eski:
5.098
DAHA önceden paylaştım bende aynı hesabı yapmışlar inşallah güzel olcak maaşlar ½70 üzeri maaşlarda 4000 küsür

0

EVDE BAKIM DESTEĞİ
Eski:
5.098
Bence yalandır hani memura %86 falan dediler yalan oldu buda yalan hem doğru olsada az hemde çok az en az %80 zam yapılması gerek engelli yaşlı maaş çok çok az

Hastanın tc si falan gerekmiyor,cocukların kücükse kendi e-devletinden ptt kurum ödemelerine bak..İnsanlara yanlış bilgi vermeyin be.18 yaşından küçük çocuğun e-devletimi olur!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri