3 Aylık maaşımı internet şubesinden alabilirmiyim?

sarı_kanarya

Üye
Üye
3 aylık maaş aldığım hesabının internet şubesini kullanbiliyormuyuz maaşımı annem çekiyor vekil olarak bilgi verebilirmisiniz

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Bahsettiğin 2022 maaşı ise alamazsın. 2022 maasları ptt den alınabiliyor sadece...

sarı_kanarya

Üye
Üye
yok maaşdan söz etmiyorum internet şubesini kullanabilirmiyim bunu sormak istedim alışveriş felan için

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Soruyu anlayamadım. İnternet bankacılığı sayesinde tüm EFT ve HAVALE işlemlerini internet üzerinden yapabilirsiniz. Onun dışında kredi kartı tarzında kullanabilirmiyim diye soruyorsan o şekilde kullanamazsın.

sarı_kanarya

Üye
Üye
Soruyu anlayamadım. İnternet bankacılığı sayesinde tüm EFT ve HAVALE işlemlerini internet üzerinden yapabilirsiniz. Onun dışında kredi kartı tarzında kullanabilirmiyim diye soruyorsan o şekilde kullanamazsın.
konu başlığı yanlış hocam soruyu bende yanlış sormuşum özür halletim ben konuyu silermisin rica etsem

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Konuyu silmek yerine konu tam olarak neydi ve nasıl hallettiğinizi yazarsanız başkaları içinde yararlı olur. Unutmayın sizinle aynı sorunu yaşayan başka insanlarda olabilir ve sizin olayı anlatmanız onlar içinde yol gösterici olur.

Tekerlekli Sandalye