3 Aylık özürlü maaşı alanlar ayrıca evde bakım maaşı da alabilir mi?

• Konuyu başlatan musti baba
  • Başlangıç tarihi
M

musti baba

Guest
sayın site yöneticileri bi konu hakkında sizlere ihtiyacımız var bir yakınımız 2022 maaş alıyor yani üç aylık alıyor çocuguda rahatsız bakıcı maaşında başvursa alabilirmiyani faydalanabilirmi şimdiden vereceniz cevaplar için teşekkür eder bütün site yönetiminin ve üyelerin yeni yılını kutlu olsun saglık mutluluk neşe getirsin inşallah

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Evet bu mümkün 2022 maaşı alan engelliler eğer hastaneden alınmış sağlık kurulu raporları varsa ve ağır özürlü ibaresi varsa bunun yanısıra kişi eğer tuvalet banyo gibi kişisel ihtiyaçlarında bir başkasından yardım alıyorsa ve kişi başına düşen gelir 423 lirayı geçmiyorsa 2022 maaşı alanlar evde bakım maaşıda alabilirler.

ilyasca

Üye
Üye
memet bey devlet hastanesınden %70 agır ozurlu lösemi hastasıdır raporum var 2022 maası alıyorum wc banyo ıhtıyaclarımı kendım karsılıyorum kemoterapı agır ılaclar kullandıgım ıcın bıtkın dusuyorum bu nedenle annem bana baktıgı ıcın evde bakım ucretı alabılırmı tsklr.

Son düzenleme:

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Raporunuz varmış durumunuzda bakıma muhtaçlık kararını vermek shçek uzmanlarının kararı o yüzden başvuramanızı öneririm, ayrıca 2022 maaşı almanız bu maaşa engel olmayacaktır kişi başına düşen gelir 423 lirayı geçmiyorsa ve rapor varsa hemen başvurup şansınızı deneyin.

ilyasca

Üye
Üye
tesekkurler

Tekerlekli Sandalye