%34 sakatlık oranı yazan rapora itiraz edebilir miyim?

mirza

Üye
Üye
merhaba size bir sorum olacak ben ehliyet için saglık raporuna baş vurdum bana %34 vermişlerdi ben ehliyetimi aldım yanlız iş için %40 olması gerekiyormuş ben rapora itiraz diye birsey duymamıştım ama varmış 3,5 ay oldu raporu alalı itiraz edebilirmiyim tesekkürler

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Eğer sakatlık oranı cetveline göre size daha fazla oran verilmesi gerektiğini düşünüyorsanız, bulunduğunuz il deki il sağlık müdürlüğüne size verilen raporla birlikte giderek itiraz edebilirsiniz...

mirza

Üye
Üye
Engelli aracı için alınan sağlık kurulu raporuna itiraz etme süresi nedir?

ama ben aldıgım hastaneye gittim sordum bana ehliyetini almasaydın raporu aldıgın zaman itiraz edebilrdin dediler şimdi zamanı gectimi yoksa o rapora itiraz edebilirmiyim

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Raporu yeni almışsanız eğer itiraz edebilirsiniz eğer 6 ay geçmişse yeni rapor için başvuru yapmalısınız.

mirza

Üye
Üye
işitme testti

rmrb arkadaşlar yeni işitme testi yaptırdım testte konuşmayı alma eşigi (SRT)sag %70 sol %60 konuşmayı ayırt etme (SD)skoru sag%72 sol %80 en rahat ses yüksekligi (MCL) sag 100 sol 90 hava yolu ile sag 68 sol 57 sizce ben bu testle %40 rapor alabilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim tesekkürle.

Tekerlekli Sandalye