%45 sürekli engelli raporu aldım ankaradan sonuç nasıl gelir

Bülent25

SMS Activated
Merhaba ankaradan sonuç nasıl gelir Bilenler en son rapor ları gidenler ve sonuçları gelenler açıklama yapsın lütfen

Kuvvetle muhtemel gittiği gibi gelecektir. Yani oranın düşürülmesi çok düşük bir ihtimal. Önceden vergi indirimi başvurularında rapor oranları sık sık düşürülüyordu ancak "vergi indirimi için alınan raporda hastanenin verdiği oran geçerlidir" diye alınmış bir mahkeme kararı var. Bu karar sonrası rapor oranı düşürülenler bu kararı emsal karar gösterip bir kaç dava açtılar. Bundan sonrada ankara oran düşürme konusunda eskisi kadar acımasız davranmıyor.

Çok teşekkür ederim cevap için acaba üyelerden son günlerde raporu gelenler paylaşım yaparlarmı sonuçlar hakkında

Bülent 25 bende 27.05. 2016 bafra maliyesine raporumu verdim. Sonucu çok merak ediyorum. Nezaman gelir. Senin sonuç geldimi. --
RAPORUM 43

Hayırlı olsun kardeşim beklemeye devam haber alamamak sıkıntılı oluyor. KAÇ günde geldi acaba

Ben asd kalp aameliyatı oldum Başbakanlığın verdiği engelli kartı var vergi indirimine başvuru yapsam oranım düşermi yüzde 45 raporum

Vergi indirimi için alınan raporda hastanenin verdiği oran geçerlidir diye verilmiş bir mahkeme kararı var. Bu karar sonrası ankara'ya giden raporlar eskisi gibi kırpılmıyor ama başka amaç için alınan raporda durum nasıl olur tamda kestiremiyorum açıkcası.

Ankara giden rapor sürecini nasıl takip edebilirim 27.07.2016 tarihinde antalya vergi dairesine dilekçemi verdim.Konu ile ilgili yardımcı olurmusunuz?

Emekli olacaksan ewet Ankara ya gidiyor yok sadece vergi indirimi alacaksan gerek yok. Böyle biliyorum

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuvvetle muhtemel gittiği gibi gelecektir. Yani oranın düşürülmesi çok düşük bir ihtimal. Önceden vergi indirimi başvurularında rapor oranları sık sık düşürülüyordu ancak "vergi indirimi için alınan raporda hastanenin verdiği oran geçerlidir" diye alınmış bir mahkeme kararı var. Bu karar sonrası rapor oranı düşürülenler bu kararı emsal karar gösterip bir kaç dava açtılar. Bundan sonrada ankara oran düşürme konusunda eskisi kadar acımasız davranmıyor.

mahkeme sonucu olarak nasıl bir örnek varmı burdan dava sonucu olarak abi ?

Geri