5 Ay önce rapor aldım. Şimdi yenisini alabilir miyim?

yaşar18

Üye
Üye
Arkadaşlar 5 ay önce marmara üni. Hast. Sürakli rapor çikardim
ama belirtmedigim 2 hastaligim daha var. Yeniden rapor çikarmak istiyorum ayni
hastaneden çikaramazsin diyo saglik kurulu sebep raporum sürekliymiş
böle bir kanun varmi ? Neymiş defterdarliktan itiraz edecekmişim başka hastaneden çikaracakmişim.
Dogrumu bu söylenenler anlamadim yoksa beni başlarindanmi savuşturuyolar.ben rapora itiraz etmiyomki ilave hastaliklarimi eklemek istiyorum.yardimci olan olursa sevinirim

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Aynı hastaneden 6 ay sonra hastalıgınızın ilerlegiğini belirterek yeni rapor çıkartabilirsiniz, eğer hastane zorluk çıkartırsa başhekimle görüşüp daha önceki raporda eklenmemiş 2 hastalıgınızında olduğunu belirtip yeni rapor almak istediginizi belirtin.

yaşar18

Üye
Üye
arkadaşım başhekimlikte olmaz derse varmı böle bir hakları

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yani öyle birşey derlerse ve resmi evrak sunarlarsa size başka hastaneden alın ayrıca bu konuda olmaz derlerse konuyu bimere yazarsınız, size daha önce rapor verdik bir daha alamazsınız diyemezler.

yaşar18

Üye
Üye
şu anki raporum sürekli ben hipertansiyon ve bel fıtıgımı sölememiştim onlarada oran veriliyomuş
tel aradım defterdarlıga ititaraz edip başka yerde çıkaracaksın diyor çünkü raporun sürekli diyo
şaştım kaldım ya

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Başhekimliğe çıkıp verilen oranın düşük olduğunu 2 hastalıgın incelenmediğini söylerseniz sizi hakem hastaneye sevk ederler yeniden rapor almak istiyorum deyin bakalım kabul etmeyip sevk etme hakları var.

Tekerlekli Sandalye