%50 görme özürlü raporumu yeni aldım. erken emeklilik için vergi indirimi gerekli mi?

m.akman786

Üye
Üye
değerli arkadaşlar 1988 ilk işe giriş tarihim şuan 5300 prim var.%50 görme özürlü raporumu ocak ayında yeni aldım .Mart ayında vergi indirimi için müracat ettim. Sonucu yaklaşık ne kadar zamanda belli olur. Sonucun gelene kadar iş yerinde çalışmaya devam etmem mi gerekir?Erken yaşlılık emekliliği için çalışırken mi müracaat etmek gerekir?Yardımcı olursanız çok memnun olurum? ilgilerinize şimdiden teşekkür ederim...

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Vergi indirimi başvurunuz bir kaç aya sonuçlanır. Faal olarak çalışmayan kişiler vergi indirimi için başvuruda bulunamaz zaten. O yüzden çalıuşmak şart.

alakasi

Üye
Üye
Vergi indirimine müracaat eti iseniz calisir iken sonuçbeli oolmadan cikmaniz veya emekli olur iken calisiyor olmaniz meç buri değil yeterli vergi indiriminiz onaylanmış olsun vergi indirimi sonucu 2-4 ayi bulur

by_handsome25

Üye
Üye
ne kadar etki ettiğini nasıl öğrenebiliriz acaba vergi indiriminin

Mehmet50

Üye
Üye
İyi akşamlar ya ben işitme engelliyim hastaneden raporu %43 aldım bu raporu fotokobi cekip noterden taşlik yapdim sonra vergi dairesine verdim onaylandı geldi bana gelen noterden taşlik yapilamw geldi bidi vergi indirim icin yazı geldi şimdi ben muhasebeye verdim bende vergi indirime girdim esas asli rapor hastanede verilenmi asli rapordur

Tekerlekli Sandalye