%57 rapor 3500 günle emeklilik?

HAYIRLI AKŞAMLAR OLSUN GÜNLERDİR SİZE MESAJLA ULAŞMAYA ÇALIŞIYORUM GARDAŞIM BEN ŞEKER HASTASI OBEZ VE PİSİKOLOJİK TEDAVİ GÖREN BİRİYİM 3509 GÜNÜM VAR BİRDE 550 GÜN ASKERLİK BORÇLANMAM VAR YAPABİLECEĞİM AMA PARASIZLIKTAN MALESEF YAPAMADIM BİR KARDEŞİM KALP AMELİYATI OLDUĞU İÇİN VERGİ İNDİRİMİNDEN YARARLANMAK İSTEDİĞİNİ BEYAN EDİP RAPOR ÇIKARTTI %49 RAPORLA EMEKLİ OLDU AYNI YOLLA BENDE BAŞ VURMAK İÇİN RAPOR ÇIKARTTIM VE BİR MUHTEREM ABİM BENİ SİGORTALI GÖSTERDİ ALLAH KISMET EDERSE PAZARTESİ GÜNÜ RAPORLA BERABER DİLEKÇE VERİCEZ MALİYEYE NE OLACAK ALLAH KERİM ALDIĞIM RAPOR 57 SİZCE EMEKLİ OLABİLME ŞANSIM VARMI KABUL GÖRÜRMÜ BANA BU CEVABI ÖZELDEN YAZARSAN ÇOK MEMNUN OLURUM ÇÜNKÜ YAZDIĞIM YERİ BİR DAHA BULAMIYACAĞIMA EMİNİM CEVABINIZI ÜMİT VE SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR METİN KUL (BoRuBeY16)

Anladım. Hizmet yılınız dolmuş. Prim gün sayınızda 3600 güne tamamlanınca emekli olursunuz, yalnız 2008 öncesi ssk başlangınız olduğundan emeklilik öncesi mutlaka vergi indirimi belgesi almak zorundasınız. Vergi indirimi almazsanız emeklilik başvurunuz red edilir.

Zaten dilekçem falan hazir allahin izniyle yarin saat 11 maliyeye vericem dilekçeyi

anladım. Hizmet yılınız dolmuş. Prim gün sayınızda 3600 güne tamamlanınca emekli olursunuz, yalnız 2008 öncesi ssk başlangınız olduğundan emeklilik öncesi mutlaka vergi indirimi belgesi almak zorundasınız. Vergi indirimi almazsanız emeklilik başvurunuz red edilir.

zaten dilekçem falan hazir allahin izniyle yarin saat 11 maliyeye vericem dilekçeyi vergi indirimi için baş vurup sonucu bekliyecemde gardaşim sen anladin işte benim gibi genç yaşinda ihtiyar değilsin allah razi olsun açiklaman için gardaşim moral oldun bana iyiki varsin yanimizdasin ve hep klavyenin ucundasin allaha emanetsin çoluk çocuğunla gardaş
metin kul

Çoluk çocuk yok ama iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Elden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Yardımımız dokunduysa ne mutlu bize...

Geri