6 Ay ödemesiz Aldığınız Kredileri Geri Ödeyeceksiniz

ztk2

Üye
Bu bir yardım değildir 6 ay sonra aldığınız kredileri belkide faizi ile birlikte geri ödeyeceksiniz 36 ay taksitle. Yok ben sosyal yardım maaşı alıyorum benim maaşımdan kesilmez diye düşünmeyin bu ziraat, vakıf ve halk bank devletin bankasıdır. Ve sgk, aile çalışma bakanlığı gibi bir çok kurumla anlaşmalıdır.

Hatırlarsanız bir ara denizbank engellilere 250 TL kredi veriyordu ve faiziyle birlikte geri alıyordu Bu bahsettiğim maaşlar 3 ayda bir verildiği zamanlar. bu da aynı olacak aldığınız krediler faiziyle birlikte maaşınızdan ay ay kesilecek.

Bankalar faiz oranlarını değiştirebilir her yıl, 36 ayda bakalım her ay faiz oranlarıyla birlikte kimbilir ne kadar ödeyeceksiniz. 6 ay sonra yine ekonomik sıkıntılarınız başlayacak.

serbetcimehmet

Üye
Üye
arkadaslar sadece evde bakim ve 2022 maaşini ayri yada ikisini alipta bu krediye müracat edip kredisi cikan var mi ?

emre94

Üye
Üye
Ben Ziraat bankasına başvurdum. Engelli maaşı ve evde bakım maaşı alıyorum. 3000 TL onaylandı.

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nadengi30

Üye
Üye
Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. Şunu merak ediyorum evde bakım maaşı alan veya hanedeki başka birinin MÜRACAATI farkediyormu acaba. Çünkü başvuruda deniyorki. Hanenin toplam geliri

DRA-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nadengi30

Üye
Üye
Bu kredi devlet bankaları aracılığı ile vatandaşa virüs salgını nedeniyle kendisini idare etmesi için devletin bizzat yüzde 85'ine kefil olup bu bankalara talimatla verdirdiği bir kredidir. Faizi yüzde 1 bile değildir ve faiz oranları değişmeyecektir. ihtiyacı olan ve şartları tutan herkes müracaat etsin umarım ihtiyacı olan herkese çıkar. Bu büyük bir salgındır ve bu bela defolana kadar olan cana değil mala gelsin diyorum. Özel banka sizi zor durumda bırakabilir denizbank gibi ama bu devletin kefaletiyle ve talimatıyla verdiği bir imkan. Banka aracıdır

emre94

Üye
Üye
Ben engelliyim, başvuruyu kendi adıma yaptım. Engelli maaşı ve evde bakım ücretinin toplamı 2265 TL olarak yazdım.

nadengi30

Üye
Üye
Size çıkması lazım hayırlısı olsun

emre94

Üye
Üye
Size çıkması lazım hayırlısı olsun

3000 TL onaylandı teşekkürler. İhtiyacı olan herkese çıkar inşallah.

nadengi30

Üye
Üye
1 ve 2 nisanda başvuranlara daha cevap yok. Hayırlı olsun

kalbimin_gunahine

Üye
Üye
bizlerde 2 nisanda baş vurduk malesef he aynı şey diyolar degerlendiriliyo diye hayırlısı verirlerse iyi vermezlerse yapıcak bişey yok kader deriz

kalbimin_gunahine

Üye
Üye
birde şunu sormak istıyorum mesala çekenlerein içinde kredi kartı borcu olan varmı yani sicili bozuk olan diyolar ya( kredi sicili)

Tekerlekli Sandalye