7225-Güvenik tahkikatının Olumlu Sonuçlanması şartı aramışlar

ahuse

Üye
Üye
7225 güvenlik tahkikatının soruşturulması benımı yoksa aılemımı kapsıyor ?ıkı kardesımde sabıkalı benım sabıkamam kardeslerımın sabıkasınamı bakarlar?acıl cevap

septik

Editör
Editör
Güvenlik soruşturmasında daha önce işlenen veya teşebbüs edilen bir suç varmı diye araştırıyolar ve bu işi yapabilecek nitelikte iseniz temiz raporu alıyorsunuz.
Benim anlaya bildiğim akrabalarından biri herhangi bir sebeb le suç işlemişse veya siz bir suç işlemisseniz diğer akrabalarınızın soruşturulması demek.
Yanlız bu site engelliler ile ilgilidir yani hukuk bürosu değil bilginize

sebboy

Üye
Üye
Güvenlik soruşturmasında daha önce işlenen veya teşebbüs edilen bir suç varmı diye araştırıyolar ve bu işi yapabilecek nitelikte iseniz temiz raporu alıyorsunuz.
Benim anlaya bildiğim akrabalarından biri herhangi bir sebeb le suç işlemişse veya siz bir suç işlemisseniz diğer akrabalarınızın soruşturulması demek.
Yanlız bu site engelliler ile ilgilidir yani hukuk bürosu değil bilginize

arkadaşımız sadece fikrinizi sormuş kızmanıza gerek yok diye düşünüyorum

septik

Editör
Editör
Haklısınız fakat kızmadım yanlış anlaşılmış, bilgi vermek amaçlıydı.:eek:

derderbo

Üye
Üye
7225 güvenlik tahkikatının soruşturulması benımı yoksa aılemımı kapsıyor ?ıkı kardesımde sabıkalı benım sabıkamam kardeslerımın sabıkasınamı bakarlar?acıl cevap

Askeri kurumları tercih ettiysen bütün aileni soruştururlar.diğer kurumların fazla detaya ineceklerini zannetmiyorum güvenlik soruşturması adayla kısıtlı olur diye düşünürüm

Tekerlekli Sandalye