%94 Rapora ağir engelli degil dediler

özgür34

Üye
Üye
evde bakim maaşi icin yeni rapor istediler.raporum suresiz olmasina ragmen...yeni raporda %96 oran verip agir engelli degil dediler.itirazlarim sonucu hakem hastaneye yönlendirdiler.son olarak okmeydani ssk hastanesi %94 oran verip Agir engelli hayir dedi.dilekceyle duzeltilmesini istedim.yine hayir dediler.Parapleji hastasiyim.4 ameliyat oldum.omurilikte platin var.diger sorunlari yazmiyorum bile...bu durumda maasin kesilecegini soylediler...anladigim kadariyla parapleji hastalarinin evde bakim maasi kesilecek...

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Fesubanallah. Binlerce parapleji hastasına "ağır engelli raporu" veriliyor size nasıl verilmez. Kaldı ki %94 engel ağır özürlü sayılmayacaksa kim sayılacak? Siz hakem hastanesine sevk edildiğinize emin misiniz?

özgür34

Üye
Üye
evet eminim.il sağlik müdürlügü yolladi o hastanelere.bakirköy doktor sadi konuk %96 oran verip ağir engelli hayir dedi...il saglik mudurlugune itiraz ettim.hasekiye yönlendirdi.oradan alinan raporla bakirköyden alinan raporlar arasinda farklilik oldugu icin ücüncü hastane olarak okmeydani ssk ya yolladilar.orasida %94 oran verip ağir engelli hayir yazmis.ilginc bir durum.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Parapleji seviyeniz nedir? Mesela böbrek hastalarıda yüksek oranda rapor alırlar %80 ve daha fazla ama onlara ellerini ayaklarını tam kullandıkları için "ağır özürlü" ibaresi yazılmaz. Sizin felç seviyeniz nedir?

özgür34

Üye
Üye
parapleji seviyem T8..omurilikte platinde takılı.maalesef evde bakım maaşımı kestiler.demekki parapleji hastalarının iyileşme umudu varmış ve ben iyileşmişim.

sinandeniz

Üye
Üye
yoo neden genelleme yapıyosun ki bende mesela ofluyum sıradan herhangi birşey için rapor çıkarttığımda dahi ağır özürlü yazılıyor ben mesela geçenlerde birşey için rapor çıkarttım yazılmasını istemedim ağırın ama yinede %82ve ağır yazıldı o artık senin şansınmıdır kısmatmidir veya durumun danmı kaynaklı bilemeyiz oflu olursun ama gayet dinç olursun doktorlarda senin kendini idare edeceğine karar verimiştir

Tekerlekli Sandalye