Acer Liquid E3,Acer Liquid E2,Acer Liquid E1 Telefon İncelemeleri

Android 4.2.2 (Jelly Bean) işletim sistemi ile gelen Acer Liquid E3 akıllı cep telefonunun 1.2 GHz'lik 4 çekirdekli işlemcisi, 1 GB'lık Ram kapasitesi ve Coğrafi etiketleme ve LED flaş özellikli 13 megapiksellik arka kamerası artıları arasında.

3476b-1.jpg

Acer Liquid E3 Telefon İncelemesi

Acer Liquid E3 akıllı cep telefonu ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 4.7'' 720 x 1280 Piksel IPS LCD
İşletim Sistemi: Android 4.2.2 (Jelly Bean)
İşlemci: 1.2 GHz (4 çekirdek)
Dahili Hafıza: 4 GB
Ram: 1 GB
Kamera: 2 Mp Ön ve 13 Mp Arka
Ağırlık: 135 gr

Ayrıca 4.7 inçlik HD IPS ekran kalitesine sahip olan cihazda A-GPS desteği de bulunmakta.

Alcatel OneTouch POP S3'te ayrıca RDS destekli FM Radyo ve A-GPS desteği de bulunmakta ve 4G (LTE) iletişimi de desteklemekte.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Acer Liquid E2 Telefon İncelemesi

Acer Liquid E2'nin başlıca özellikleri;

Ekran: 4.5'' 540 x 960 Piksel IPS LCD
İşletim Sistemi: Android 4.2.1 (Jelly Bean)
İşlemci Hızı: 1.2 GHz
Kamera: 2 Mp Ön ve 8 Mp Arka
Pil: 2000 mAh

Opsiyonel olarak Çift Sim kartlı seçeneği ile de piyasaya çıkacak olan Acer Liquid E2, 4.5 inçlik IPS LCD kaliteli bir ekrana ,1.2 GHz'lik bir işlemciye, 8 Megapiksel fotoğraf çekebilen bir kameraya ve 4 GB olan dahili hafızaya sahip akıllı bir cep telefonu.

Acer Liquid E2'nin 4 GB olan dahili hafızasını mikro SD kartlar ile 32 GB'a kadar daha genişletmeniz mümkün.

Ayrıca Acer Liquid E2'nin 2000 mAh'lık pil kapasitesi kullanıcılarına 9 saatlik bir konuşma imkanı sağlıyor.Bekleme süresi ise 450 saat civarında.

Son olarak Acer Liquid E2'nin 2013'ün Nisan ayında piyasaya çıkacağı belirtiliyor.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Acer Liquid E1 Telefon İncelemesi

Acer Liquid E1'in başlıca özellikleri;

Ekran: 4.5'' 540 x 960 Piksel
İşlemci Hızı: 1 GHz
İşletim Sistemi: Android 4.1.1
Kamera: 5 Megapiksel
Pil: 1760 mAh
Ağırlık: 130 Gr

Bluetooth 3.0 teknolojisini taşıyan Acer Liquid E1'in 4 GB hafızasını SD kart ile 32 GB daha arttırabiliyorsunuz.

Acer Liquid E bölgeye göre çift SIM kart desteği sunuyor ve 9.9mm kalınlığa sahip.

Ekli dosyalar

• 3476b-1.jpg
    3476b-1.jpg
    30.7 KB · Görüntüleme: 134
Geri