Acer Liquid Z5,Liquid Z4,Liquid Z3,Liquid Z2,Liquid S2,Liquid S1 Telefon İncelemeleri

Android 4.2 (Jelly Bean) işletim sistemi ile gelen Acer Liquid Z5 akıllı cep telefonunun en büyük özelliği Çift Sim Kart teknolojisine sahip olması diyebiliriz.

Acer Liquid Z4 İnceleme.jpg

Acer Liquid Z5 Telefon İncelemesi

Acer Liquid Z5 ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran Boyutu: 5'' 480 x 854 Piksel TFT
İşletim Sistemi: Android 4.2 (Jelly Bean)
İşlemci Hızı: 1.3 GHz
Dahili Hafıza: 4 GB
Ram: 512 MB
Kamera: VGA Ön ve 5 Mp Arka
Pil: 2000 mAh
Ağırlık: 150 gr
Kalınlık: 8.8 mm

4 GB'lık dahili hafızaya sahip olan Acer Liquid Z5, ayrıca 32 GB'a kadar mikro SD kartları desteklemekte.

512 MB'lık Ram kapasitesine sahip olan Acer Liquid Z5'in ekran kalitesine ve Ram kapasitesine bakarsak özellikle orta segmente hitap edecek bir cihaz diyebiliriz.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Acer Liquid Z4 Telefon İncelemesi

Acer Liquid Z4 akıllı cep telefonu ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 4.0'' 480 x 800 Piksel TFT
İşletim Sistemi: Android 4.2.2 (Jelly Bean)
İşlemci: 1.3 GHz (Çift çekirdek)
Kamera: 5 Megapiksel
Ağırlık: 130 gr
Kalınlık: 9.7 mm

Android 4.2.2 (Jelly Bean) işletim sistemi ile gelen Acer Liquid Z4 akıllı cep telefonunun 1.3 GHz'lik çift çekirdekli işlemcisi ve 4 GB'lık dahili hafızası artıları arasında.

Cihazın arka tarafında LED flaş destekli 5 megapiksel kamerası bulunmakta ve ön tarafında görüntülü görüşme kamerası bulunmamakta.

Genelde orta sınıfa hitap edecek olan bir cihaz diyebileceğimiz Acer Liquid Z4, ayrıca 4 inç TFT ekran sahip ve 512 MB'lık Ram kapasitesi bulunmakta.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Acer Liquid Z3 Telefon İncelemesi

Acer Liquid Z3 akıllı cep telefonunun başlıca özellikleri;

Ekran: 3.5'' 320 x 480 Piksel
İşlemci Hızı: 1 GHz
Kamera: 3.15 Megapiksel
Pil: 1500 mAh
Ağırlık: 120 gr
Kalınlık: 10.4 mm

Acer Liquid Z3 akıllı cep telefonunun Android 4.2 işletim sistemi ile geliyor ve 4 GB'lık dahili hafızasını mikro SD kartlar ile 32 GB'a kadar daha arttırmak mümkün.

Acer Liquid Z3, 512 MB'lık Ram kapasitesi ve 3.15 megapiksellik kamerası ile daha çok başlangıç seviyesindekilere hitap edecek olan bir akıllı telefon diyebiliriz.

Radyosu ve A-GPS desteği bulunan Acer Liquid Z3'ün ayrıca 1 GHz'lik çift çekirdekli işlemcisi bulunmakta.

Acer Liquid Z2 Telefon İncelemesi

Acer Liquid Z2'nin başlıca özellikleri;

Ekran: 3.5'' 420 x 380 Piksel
İşletim Sistemi: Android 4.1.1 (Jelly Bean)
İşlemci Hızı: 1 GHz
Kamera: 5 Megapiksel
Pil: 1300 mAh
Ağırlık: 110 Gr

Evet Acer Liquid Z2 akıllı cep telefonu için,artık küçük ekranlar sınıfına giren 3.5 inçlik ekranı ve 512 MB'lık Ram kapasitesi ile daha çok orta sınıfa hitap edecek bir model diyebiliriz.

Acer Liquid Z2 ayrıca 1 GHz'lik işlemciye ve 4 GB dahili hafızaya sahip olmasının dışında kaliteli fotoğraflar çekebilen 5 Megapiksellik birde kameraya sahip.

RDS destekli FM radyosu bulunan Acer Liquid Z2, 32 GB'a kadar da mikro SD kartları desteklemekte.

Acer Liquid S2 Telefon İncelemesi

Acer Liquid S2 akıllı telefon ve başlıca özellikleri;

Ekran: 6'' 1080 x 920 Piksel IPS LCD
İşletim Sistemi: Android 4.2.2 (Jelly Bean)
İşlemci Hızı: 2.2 GHz (4 çekirdekli)
Dahili Hafıza: 16 GB
Ram: 2 GB
Kamera: 2 Mp Ön ve 13 Mp Arka
Pil: 3300 mAh
Kalınlık: 9 mm

6 inçlik ekran boyu ile Acer Liquid S2 için dev bir akıllı telefon diyebiliriz. Bunun yanında 2.2 GHz'lik 4 çekirdekli işlemcisi ve 13 Megapiksellik arka kamerası ile de dikkati çekiyor.

3300 mAh'lık çok güçlü bir pil kapasitesine sahip olan Acer Liquid S2, ayrıca 16 GB'lık bir dahili hafızaya ve 2 GB'lık bir Ram kapasitesine sahip.

128 GB'a kadar mikro SD kartları destekleyebilen Acer Liquid S2 için kısacası tam anlamı ile performans canavarı diyebiliriz.

Acer Liquid S1 Telefon İncelemesi

Acer Liquid S1 akıllı cep telefonu ve başlıca özellikleri;

Ekran: 5.7'' 720 x 1280 Piksel TFT
İşlemci Hızı: 1.5 GHz
Dahili Hafıza: 8 GB
Ram: 1 GB
Kamera: 8 Megapiksel
Pil: 2400 mAh
Ağırlık: 195 gr

Acer Liquid S1 akıllı cep telefonu özellikle 1.5 GHz'lik 4 çekirdekli işlemcisi ile dikkati çekiyor.

8 GB'lık dahili hafızaya sahip olan Acer Liquid S1, ayrıca 32 GB'a kadar mikro SD kartları da desteklemekte.

1080p Full HD video kaydı yapabilen 8 megapiksellik arka kameraya sahip olan Acer Liquid S1'in ön tarafında da 2. kamerası bulunmakta.

Acer Liquid S1'in 2400 mAh'lık pil kapasitesi ile bizce 5.7 inç ekrana sahip olan bir akıllı telefon için biraz az gibi diyebiliriz.

Ekli dosyalar

• Acer Liquid Z4 İnceleme.jpg
    Acer Liquid Z4 İnceleme.jpg
    80.7 KB · Görüntüleme: 135
Geri