Açık Lise ve Açık İlköğretim'le ilgili sorularınızı yazabilirsiniz.

MELEKDERYA

Üye
Üye
Yaa pardon ben o sistemi biliyorum tabiyki ama açıköğretimde o sistem yok.

eser37

Üye
Üye
Acıkögretim lisesi resmi web sitesinde cıkan bu yazı ne anlama geliyor?

Açık Öğretim/ Mesleki Açık Öğretim Lisesi 2012-2013 öğretim yılı I. dönem sınavı için tüm Halk Eğitim Merkezlerine kitap isteme modülü açılmıştır. İl/ilçe Millî Eğitim Müdürlüğünde ilgili Şube Müdürünün koordinesinde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü sorumlu Müdür Yardımcısı ve kayıt alan okulların ilgili Müdür Yardımcılarının birlikte tespit edecekleri kitap ihtiyaçları Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne açılan modüle girilecektir. Açık Öğretim/ Mesleki Açık Öğretim Lisesi Ders Notları dağıtım merkezi olarak tespit edilen il/ilçelerdeki Halk Eğitim Merkezlerindeki depolara Ders Notları indirilecektir. Kitap talepleri 01 Haziran 2012 tarihi mesai bitimi ile sonlandırılacaktır. Bir öğretim yılında 2 kez kitap gönderimi yapılacaktır. Birinci gönderim 1.sınav için, ikinci gönderim 2. ve 3.sınavlar içindir.

Kitapların muayene kabulü elektronik ortamda yapılacaktır. İl/ilçe Millî Eğitim Müdürlükleri tarafından muayene kabul komisyonları oluşturulacaktır.
Not: Açık Öğretim Kurumlarının Kitapları Ders Notu olarak adlandırılır. Açık Öğretim Kurumlarının Ders Notlarının indirileceği Halk Eğitim Merkezlerinin adres güncellenmesi için ekteki formun doldurularak en geç 31 Mayıs 2012 tarihine kadar etg_dersnotlari@meb.gov.tr adresine elektronik ortamda gönderilmesi gerekmektedir. Formu indirmek için tıklayınız.

meto_2525

Üye
merhaba melek darya hocam bana yardımcı olumusun lütfen

meto_2525

Üye
arkadaşlar kredim 80 açık lisesi okuyam düz engelliyem zihinsel ve 2017 ocak ayında ygs başvuracam benden ygs için harç parası bankara atm yatıma parası alılarmı ve yedek salonda girmek isdiyem okuyucu kodlayıcı isdemiyecem ve kodlama okumam var zorunlu ortak dersim yokdur seçmeli derslerim vardır lisede ve ygs başvurma formu halk eğitğimdenmı ösymedenmı alacam ve ben ygs girebilimiyem şansımı denemek isdiyem bir kere ve açık üniversite okumak isdiyem lys gisem harç parası atm parayatıracakmıyam ve ygs girmek için liseden mezun değilem 8 dönem tamam ladım dönemım 10 ve kalanders sayısı 0 ve zorunlu yok yazı seçmeli dersler var öğrenci durum belgemle muracat etsem olurmu ygs ve sağlık raporumla ve zihinsel engelliyem ne yapamam gerekır ygs ve lys üniversite için bilgiler verin tşkurler

meto_2525

Üye
Ekinde belge olan adaylar için aþaðýdaki bilgi, kayýt sonlandýktan sonra
kaydý yapan görevli tarafýndan doldurulacaktýr.
Görevli Adý, Soyadý: ......................................................................................
Baþvuru Tarihi: ......../......../ 2016

meto_2525

Üye
bunları benmı ösymedekı abimi halk eğitimdekı hocamı dolduması gerek

meto_2525

Üye
ygs 2017 lys 2017 sayısal ve sözel bazı derslerden muaf olma varmıdır engelliler için hangı derslerden örnek verin ve hangi dersleri vericeğiz sınavda üniversite açıkda hangi derslerden mauf olunur ve diğer hangi dersleri vermemiz gerek zorunlu dersler verilecekde biliyoruz

Tekerlekli Sandalye