Açıköğretim fakültesi okuyan arkadaşlarımı buraya bekliyorum

sebboy

Üye
Üye
arkadaşlar hangi bölümde okuyorsunuz kaçıncı sınıftasınız bende 2.üniversite olarak okumayı düşünüyorum yeniden bilgi paylaşımı yapalım dersler hakkında konuşalım hangi kaynaklardan çalışıyorsunuz arkadaşlar birde benim bir sorum var ben 1.sene önce mezun oldum önlisans büro yönetimi sekreterlik bölümünden şimdi tekrar önlisans olan bir bölüm okumak istiyorum arkadaşlar ben üniversitede okurken iktisat istatistik derslerini görmüştüm şimdi bir bölüme kaydolduğum zaman iktisat istatistik dersleri varsa onu almak zorundamıyım ben bilgilerinizi paylaşırmsınız yol arkadaşlarım:rolleyes:

erolktl

Üye
Üye
şimdi ben bu sene üniye yerleşecem yerleşirsem ayrıca 2. üniversite okuyabilir miyim ve bunu kamu yönetimi olsun istiyorum sizce çok zor bi bölüm mü ?

sebboy

Üye
Üye
kamu yönetimine yerleşip üniv bitirmen lazım ondan sonra tekrar üniversite okumak istersen başvurabilirsin sınavsız

sebboy

Üye
Üye
kamu yönetımınde hatırlatığım kadarıyla genel muhasabe ve genel matematik vardı sayısalınız iyiyse okuyabilirsiniz bu bölümü siz genede araştrın netten bakın uyuyormu dersler size:

erolktll

Üye
Üye
bakalım emin değilim ama genel matematik zorsa olmaz bu iş =)

sebboy

Üye
Üye
zormuş duyumlarıma göre sayısalmış:)

sebboy

Üye
Üye
arkadaşlar bu size sunduğum fikirden vazgeçtim dikey geçişle 4 yılık bölümlerden birine geçip lisans okuyacağım sanırım ozaman gördüğüm dersler muaf olma durumum var dimi

Tekerlekli Sandalye