ACİL YARDIM BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR LÜTFEN

Cixstar

Üye
Üye
merhaba arkadaslar 2003 yılı gecirdiğim ameliyat dan dolayı yazıyorum patoloji sonuçlarına ulaşamıyorum malülen emeklilik soz konusu var 2006 hastane sel felaketine uğramıs ve hangi labaratuar ile çalışlıyor bilen yok yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşk ederim bilgilerinize ihtiyacım war

mert

Üye
Üye
merhaba arkadaslar 2003 yılı gecirdiğim ameliyat dan dolayı yazıyorum patoloji sonuçlarına ulaşamıyorum malülen emeklilik soz konusu var 2006 hastane sel felaketine uğramıs ve hangi labaratuar ile çalışlıyor bilen yok yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşk ederim bilgilerinize ihtiyacım war
ben şöyle yaptım ama işinize yaramı bilmiyorum iki sene önce safra kesem alındı devlet hastanesinde yetim aylıgına girecektim üniversitedeki genel cehrahi dr benden geçirdigim ameliyat ile evrak istede ameliyat oldugum devlet hastanesindeki genel cehrahi dr rica ettim oda beni başhekimlikteki arşiv odasından verdiler ama sizinki 2003 ameliyat oldugunuz için acaba o ameliyat oldugunuz dr halen duruyormu onu arastırmanız lazım hastaneden bildigim kadar yada başhekimlik ten sorman lazım kardeşim bildigim kadarı budur

Cixstar

Üye
Üye
HASTANE ARŞİVİ 2006 DA sel felaketine uğramış doktoruma ulaşamıyorum hastaneninde hangi labaratuvarla çalışdığını o yıllarda bılen yok

Özge52

Üye
Üye
HASTANE ARŞİVİ 2006 DA sel felaketine uğramış doktoruma ulaşamıyorum hastaneninde hangi labaratuvarla çalışdığını o yıllarda bılen yok
E devletten tedavi sorgulamadan bulabilirsiniz belki ben 2010 da olduğum ameliyat bilgilerime oradan ulaştım

mert

Üye
Üye
2006 hastane sel felaketine uğramıs arşiv yok iptal olmus 2006 ya kadar
il sağlık müdürlügüne gitsen konuyu izah etsen onlara mesela benim annem üç sene önce evde vefat etmişti ölüm kağıdını alacaktım hastanede yok dediler zonguldak verem savaş dediler orası bizde yok dediler en son il sağlık müdürlügünden bulduk ölüm raporlarını oradan aldık kardeşim

Cixstar

Üye
Üye
il sağlık müdürlügüne gitsen konuyu izah etsen onlara mesela benim annem üç sene önce evde vefat etmişti ölüm kağıdını alacaktım hastanede yok dediler zonguldak verem savaş dediler orası bizde yok dediler en son il sağlık müdürlügünden bulduk ölüm raporlarını oradan aldık kardeşim
il saglık mudurluğu ile konusdum bizde olmaz dedi arşivcinin numarasına kadar buldum gene yok heralde patoloji yapan labratuar ı bulcaz bı sekılde onu da nasıl bulacaımızı bılmıyoruz

mert

Üye
Üye
il saglık mudurluğu ile konusdum bizde olmaz dedi arşivcinin numarasına kadar buldum gene yok heralde patoloji yapan labratuar ı bulcaz bı sekılde onu da nasıl bulacaımızı bılmıyoruz
allah yardımcı olsun kardeşim

Tekerlekli Sandalye