Acil yardım: Kesilen evde bakım maaşı?

Bursali2

Üye
Üye
Adres degisikligi sebebiyle maas kesildi yeni adres ve istedikleri evraklari yaptirdik tekrar baglandi fakat kasim ayinda almaya basliycaksiniz dediler aradaki alinmayan 5 aylik maas toplu alicakmiyiz acil yardim yazarsaniz sevinirim

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Daha önce sitemizde adres değişikliği nedeniyle kesilen ve sonradan bağlanan bakım maaşlarında arada kalan ayların toplu ödemesini alan arkadaşlar oldu. Buna rağmen yine adres değişikliği nedeniyle arada kalan ayların ödemesini alamayanlar da oldu. Siz kuruma adres değişikliğini zamanında yaptıysanız, kurum yetkililerine arada kalan maaşların kaynamaması için gerek yazılı gerekse sözlü olarak bildirin.

Bursali2

Üye
Üye
Adres degisikligi tam zamaninda yapilmadi tasinma esnasinda eski eve gitmisler dolayisiyla bulamamislar tasindiktan sonra yeni adrese ikamet degistirldi kuruma gidildi fakat niye ekim ayini alamiyoruzda ta kasimda basliyor odeme bunu merak ettik alinamayan ayliklsr icin kurumumu aramamiz gerekiyor

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Eger bi aksilik varsa kurumu arayıp ögrenebilirsiniz daha güvenli bilgi alabilirsiniz.

Bursali2

Üye
Üye
Kurum geriye dinuk kalan aylari toplu sekilde odemiyormus kasimda almamizin amacida ekim ayinin maasi kasimda odendigi icinmis biz gidip solemedik onlar tespit ettigi icin mis fakat evi daha tasimamistik esyalarin yarisindan cogu eski evdeydi neyse saglik olsun ama dedikleri bunlar sorun yasayann merak eden arkadaslara da yardimci olabildiysek ne mutlu

HENNESSY

Üye
Üye
Kırıkkale'de aynı durum bende de mevcut.... taşınmıştım ama o ara kişisel bir sürü sorunyaşadım.. Bir de maaşımızı kestiler tam oldu...
Neyse gidip başvurdum... haziran ayıydı kesildiğinde....

Borçlar birikti... ev sahibi evden kovuyor... Birsürü sorun... :=)

Bu ay alabileceğiz sanırım ama moralimizi falan tamamen kaybettik...

Bizi böyle formalitelerle uğraştırmak yerine daha akılcı çözümler bulabilirler...

neyse...

Setnaf

Üye
Üye
Selamun Aleyküm. Ben ikametgah değişikliği yaptım ve yaptıktan sonrada zaman aralamadan gidip ilçe yetkililerine bildirdim ama bakıcı maaşımız 7 ay sonra başladı ve bize arada ki zamanı ödemediler. Bu konuda ne yapabiliriz. Yönlendirirseniz sevinirim..teşekürler.

CASPER_VIA_M1 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Tekerlekli Sandalye